2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهر من هنوز بعد ۱۲ کمردرد داره

دکترم هم گفت من به هیچ عنوان اپیدورال(اگه درست یادم باشه) انجام‌نمیدم اگر میخوای پیش دکتر دیگه ای برو

بعد هم زایمان با بی حسی داشتم ولی توی سرم تزریقم انجام شد

و من هیچی متوجه نشدم و یهو زایمان کردم با اینکه اطرافیانم میگفتن خیلی زیاد جیغ میزدی ولی من اصلا متوجه نشده بودم

من بی حس شدم از بعد زایمانم دیگ این کمر برا من کمر نشد، روی کمر بخوابم دیگ نه راحت میتونم بچرخم نه راحت میتونم بلند شم 🥺

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

من ۹ پیش سزارین شدم 

مشکلی نبوده خداروشکر 

البته ۴۸ ساعت اجازه ندادن از جام تکون بخورم😑

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2740
من بی حس شدم از بعد زایمانم دیگ این کمر برا من کمر نشد، روی کمر بخوابم دیگ نه راحت میتونم بچرخم نه ر ...

جدی ؟ پس میگن یکی از عوارضش کمردرده راسته 

چندسال از زایمانتون‌گذشته؟

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏
جدی ؟ پس میگن یکی از عوارضش کمردرده راسته  چندسال از زایمانتون‌گذشته؟

من یکساله زایمان کردم، من که داغونم بقیه رو نمیدونم🥺

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
بعد چجوری به بچه شیر دادین ؟

شیر نداشتم زیاد

همراهم بچه رو کنار سینه نگه میداشت

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist