2737
2739

من شیش ماه پیش یه دوستی داشتم که توی محلمون بود.این دوستم یه داداش داشت و اونم کلی دوست دیگه داشت بعد من فکر نمیکردم اینا آدمایی باشن که بخوان مزاحمت ایجاد کنن.اینا تک تک پیشنهاد دادن منم خیلی تند باهاشون برخورد کردم.بعد یه مدت رفتم به خانوادم گفتم.اینم بگم توی محلمون یه سوپرمارکت بود که اون خانم کل ماجرارو میدونست.وقتی به خونوادم گفتم رفتن با اون صحبت کردن که اون خانم خیلیم خوب باهاشون صحبت کرد.بعدش اینم بگم که اون سوپر مارکت سه چهار متر با خونمون فاصله داره الان من دلم خیلی برای اون خانم تنگ شده چون مثل مامانبزرگم میموند برم سوپرمارکتش میترسم عکس العمل بدی داشته باشه آخه اونم خیلی منو دوست داشت با اینکه خیلی منو نمی شناخت.هروقت بعد چند مدت میرفتم انقدر خوشحال میشد بغلم میکرد ولی الانو نمیدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیشنهاد اون دوستای داداش دوستت چه ربطی به خانم سوپر مارکتی داشت؟؟ نفهمیدم اصلا چیشد؟ 

نه ببین داداش دوستم وقتی چیزی به من گفته خب خواهرش میدونه دیگه،دوستمم چون با اون خانمه صمیمیه رفته به اون گفته اولش فکر میکردم کا بد شد گفته ولی فهمیدم رازداره الان نمیدونم برم پیشش یانه؟

2740
نه ببین داداش دوستم وقتی چیزی به من گفته خب خواهرش میدونه دیگه،دوستمم چون با اون خانمه صمیمیه رفته ب ...

اهاا اره بابا برو خب یه چیزی بوده تموم شده.. اگر اینطور که میگی مهربون بوده و... فکر نکنم رفتار بدی نشون بده. حالا برو ببین چی میشه 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥