2733
2739
عنوان

اقا تو پریودی حمام مشکلی داره یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 50 پست

اون جمله آب میکشه داخل رو اینجوری تصور کردم که سر و ته بشی پاهاتو وا کنی که بره داخل😑😵‍💫 

مگه جاروبرقیه که مکش داشته باشه 

بیخیال بابا 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم شنیدم میگن نرو. ولی خب مگه میشه نرفت؟ کثیفیو میخوای چیکار کنی. مخصوصا اینکه بدن آدم بو میگیره ، ...

منم میرم

ولی میگن سه روز اول نری بهتره

خدایا کم آورده ام،در لیست آدم هایت اشتباهی شده...    اسم من ایوب نیست*

یه عده کثیف نجس هستن که حتی دستشویی هم تو پریودی خودشونو نمیشورن

تو این سایت دیدمشون🤢🤢🤢🤢🤢

روزانه دوش پنج دقیقه ای نشانه انسان متمدن و امروزیه، در تمامی شرایط لطفا رعایت کنید

منم میرم ولی میگن سه روز اول نری بهتره

پس اگه میخوای نری سعی کن تو اون سه روز بیرونم نری

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740
اون جمله آب میکشه داخل رو اینجوری تصور کردم که سر و ته بشی پاهاتو وا کنی که بره داخل😑😵‍💫  م ...

😂😂😂

جاذبه داره

برو بابا چطوری میخای کثیفی تحمل کنی من دوش دو دقیقه ای  میگیرم فوری میام بیرون اصلا هم تو حموم نمیشینم

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
بهتره که سه روز اول نری و خودتو کمتر شستشو بدی اگه خواستی بری هم سرپایی برو زود برگرد نشین 

دلیلش چیه؟

شما یه لیوان رو که دهانشم خیلی بازه ببر زیر دوش طوری که دهانه لیوان رو به پایین باشه ببین آب میره توی لیوان،حالا رحم که دهانش خیلی کوچیکتر از لیوان و در ضمن داخل بدنه چطور آب میکشه،سردی رحم هم مربوط به نشستن روی زمین سرد و تغذیه نا مناسب هست نه دوش ده دقیقه ای

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
2706