2733
2734
عنوان

رشته تجربی خوبه؟

92 بازدید | 12 پست

من علایقم به این رشته زیاده ولی میترسم بعضیا میگن نرو سختی داره ولی حفظیاتم خوب نیست از رشته انسانی بدم میاد و شغل های مثل معلمی اینا دوس ندارم:/برم تجربی؟حقیقتا میدونم خیلی دیره تا اونموقع ولی از کنکورش  میترسم😂ولی علاقه خاصی نسبت بهش دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رشته تجربی رشته آسونی نیست عزیزم 

تلاش مستمر نیاز داره و خیلی چیزای دیگه 

اگر واقعا مال خوندن با تایم بالا هستی بیا 

و اگر علاقه داری 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2728

اگه از همون دهم درست می خونی درس بیا اگه نه هرگز

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2740

کنکورش غیر از اینکه سخته جو خیلی بدی هم داره. و این جو بد تا بعد از کنکور و توی محیط دانشگاه و کار هم ادامه داره. من خودم با اینکه به درسا خیلی علاقه داشتم رشته‌مو عوض کردم. 

خوبیاش اینه رشته های تاپ اینجا به کار و درامد اوکی میرسی. ولی مهاجرت از این رشته ها سخته. اگه دولتی باشی حتی به سختی میتونی از کشور تفریحی خارج شی اگه آزاد باشی هرینه تحصیلت سرسام آوره