2737
2739
عنوان

ژل لب ۷۰۰ تومنی

230 بازدید | 16 پست

بچه ها سلام من نیرو هوایی تهران زندگی میکنم 

تو محلمون یه کلینیک هست ژل هایومکس رو میزنه ۱ ملیون یک سی سی دو دفعه زدم ماندگاری ۳,۴ ماهه داشته 

و اینکه یه کلینیک پیدا کردم اسلام شهر میگه دنبی سی سی ۷۰۰ 

نظرتون؟ 

و اینکه کدوم بهتره کدوم ماندگاری بهتری داره یعنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من  ب بینیم زده بودم هایومکس ماندگاریش۸ ۹ ماه بود ولی ۳ ساله ک جاش قرمز قرمز مونده 

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم
2731

این ژل ها نه تاییدیه وزارت بهداشت دارن نه تاریخ مصرف دارن معلوم نیست چه آشغالی ان نکنین این کارارو حیفه صورتتون نیست،  ژل خوب الان زیر ۴ تومن نیست من خودم کره ای لیبل دار هر سی سی ۴۸۰۰ زدم

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱
این ژل ها نه تاییدیه وزارت بهداشت دارن نه تاریخ مصرف دارن معلوم نیست چه آشغالی ان نکنین این کار ...

بارها زدم هم خودم هم خواهرم هم مادرم هیچی ام نشده راضی راضی ام بودیم خیلیا ام میزنن 

2738
چه پولایی والا از کجا میارن 

خب شوهرش وکیله

خودش تزریقاتیه

نمیدونم شاید بهیار بوده.هرچی هس تو کلینیک کار تزریقاتو داره

زاویه سازی فکر کرد

کاشت گونه و..

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
بارها زدم هم خودم هم خواهرم هم مادرم هیچی ام نشده راضی راضی ام بودیم خیلیا ام میزنن 

یکی از آشناهای من هم زده بود چند سال بعد ژل گوله شد تو صورتش مدام درد میکرد بیچاره شد تا تخلیه اش کنه

این ژل ها نه تاییدیه وزارت بهداشت دارن نه تاریخ مصرف دارن معلوم نیست چه آشغالی ان نکنین این کار ...

من پارسال eptq  زدم ۱۸۰۰ کاملا راضی ام بعد یکسال کامل جذب شد اون برندا فقط چون اسمش در رفته گرونه

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  
من پارسال eptq  زدم ۱۸۰۰ کاملا راضی ام بعد یکسال کامل جذب شد اون برندا فقط چون اسمش در رفته گرو ...

اینو نمیشناسم فقط میدونم ژلی که میخواید تزریق کنید باید لیبل وزارت بهداشت و تاریخ تولید و تاریخ مصرف داشته باشه و تک سی سی باشه

دیگه خوددانید🌱