2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم۳۷ سالمه ازچندتامشورت گرغتم همه میگن سونو ان تی وانومالی انحام بده بجای ازمابشاش فقط سل فری بده.سل فری هم هفته ۱۲باید بدی.نباید سن بارداری بالاباشه.

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
منم۳۷ سالمه ازچندتامشورت گرغتم همه میگن سونو ان تی وانومالی انحام بده بجای ازمابشاش فقط سل فری بده.س ...

من ۲۶سالمه

هفته دیگه ۱۲هفتم واسم ان تی نوشتن

به نظرتون به دکترم بگم؟م

2740
من ۲۶سالمه هفته دیگه ۱۲هفتم واسم ان تی نوشتن به نظرتون به دکترم بگم؟م

نه نیاز نیست.واسه ۳۵سال به بالا وکسایی که نزدیکانشون مشکل دارن یابچه اینجوری دارن میگن اتحام بده.یاازمابش ان تی مشکل داشته باشه.منم فقط واسه سنم میگن وگرنه مشکلی نداشتم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
من ۲۶سالمه هفته دیگه ۱۲هفتم واسم ان تی نوشتن به نظرتون به دکترم بگم؟م

فکرکنم باهم باشیم من فردا ۱۱ تموم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من‌حالت تهوعم خیلی کم شده ولی کمر درد شدید دارم شمام اینجوری؟؟نمیتونم سرپا وایسم واقعا برام درداوره

تهوع ودرد کمر ولگن وپا دارم.کتفمم به شدت دردمیکنه.خیلی بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40