2733
2739

من در حد کرم بوده همیشه اما الان میگم نکنه همونم اشتباه کردم که چند تا جوشمم باید میدیده😑،الانم پیش نیومده فعلا که بدون کرم باشم جلوش، فکر میکنم وسواس فکری گرفتم که حتما بدون کرم منو ببینه درحالیکه فرق زیادی نداره

نظرتون چیه؟خودتون چجوری بودین ؟

از کی بدون کرم و هیچی دیدتون همسرتون؟واکنشش چی بود

وسواس فکری داری

تا حالا ندیدم کسی همچین موردی دغدغش باشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دقیقا الان ۵ ماهه عقدیم ولی بدون ارایش ندیده منو😑😑😑

صبحا کنارش بیدار نمیشی مگه

یعد دوش مگع ندیدتت

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740
همون، فک میکنم ازم سره همش درحالی که نیس😑

خب دیگه ول کن اعتماد به نفس داشته باش همیشه من پیشش از خودم تعریف میکنم میگم هجب چیزی آفریده خدا غش میکنه میگه قریون اعتماد به نفست بچه 🤣🤣

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍
آره بابا دیوونه شدم

ول کن بابا هرجور دوس داری باش اتفاقا زیاد ب خودت نرسی ام دلشو میزنه .خودشون یه ته ریش دارن حکم میکاپ عروسیه مارو داره 

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم