2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟ اسم قرصشو میدونی؟

بخدا تسکین میده راحت میشی.. 

یادم نیست، همسرم گفته بودبچه رو از شیر گرفتیم برا قطع شدن شیرمادرش قرص میخوام،داده بود. 

2روز انداختم قطع شد،، حالت عادی درد نداشتم، ولی نبایددست بزنی سینت دیگه ،عادیه دردش.. 

ولی اون قرص هم قطع میکنه هم دردو کم میکنه هم نمیذاره سینت بادکنه. 

بگی برای قطع شیر مادر میدن بهت

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
2728
2740

ببین سینتو روز چند بار با آب ولرم لوله بشور ماساژش بده خوب میشه

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲

نباید خالی کنی یا فشار بدی_فقط حموم برو با آب گرم ماساژ بده _دوسه روز درد میکنه تحمل کن ،باز خوب میشه و ازش پوست میمونه 🥴

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
۲۱ ماهشه ار دیروز ندادم بهش هنوز کامل جدا نشده 

اخی پسر منم 21 ماهشه🥺من نمیدونم چجور شروع کنم اصلا😶

شبام شیر میخوره؟ گریه نکرد برا شیر شب؟ 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
اخی پسر منم 21 ماهشه🥺من نمیدونم چجور شروع کنم اصلا😶 شبام شیر میخوره؟ گریه نکرد برا شیر شب؟ 

ای جاان خدا حفظش کنه براتون 

عزیزم بنظرم بزار این بهارم شیرتو بخوره و دو سالش کامل شه ولی کم کم وقتی شیر میدی خودتو بزن به آه و ناله که درد داری و ...

اینجوری ذهنش آماده میشه که اذیتی و بعد هر وقت تصمیمت قطعی شد با ماژیک یا رژ قرمزش کن و بگو اوف شده و گریه کن خودش دیگه با اکراه میاد سمتش و بعدش چسب بزن و فقط شبها برا خوابش بده و روز اوف و چسب و رژ و فلفل بزن بگو خراب شده و ... 😁😉