2733
2739
عنوان

نامزدم رفت...🖤

936 بازدید | 24 پست

چرا باید نُه روز بعد از عقد از دستش بدم...چرا باید عمرش انقدر کوتاه می‌بود...چرا تنهام گذاشت...زندگیم ...

فقط خواهش میکنم برای آرامش روحش فاتحه بفرستید ...

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خیلی سخته، تسلیت میگم عزیزم🖤خدا به دلتون صبر و آرامش بده

روحشون شاد

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
الهییی عزیزم چجور فوت شدن؟

تصادف...قرار بود بیاد دنبالم بریم دور بزنیم...لعنت به من...خودم بهش گفتم بیاد دنبالم....

توروخدا به عزیزان تون که رانندگی میکنن بگید با احتیاط تر باشن که این اتفاقا نیوفته....

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤