2733
2739

آره میشه 

من 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فولیکولام کوچیکن اما کیست اینا ندارم پریودمم منظمه این ماه دکتر کلومفین و لتروزول داده 

اما میگن اصلاح سبک خیلی خوبه من قندو شکر و فست فودو حذف کردم کیستام‌رفتن 

2728

اگه اصلاح سبک میخوای کنی تو اینستا سرچ کن چیزای خوبیو میگن

منم یه مدته اصلاح سبک کردم جای جوشام کم رنگ شده

پریودمم این ماه اوکی بود

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟
اگه اصلاح سبک میخوای کنی تو اینستا سرچ کن چیزای خوبیو میگن منم یه مدته اصلاح سبک کردم جای جوشام کم ...

اره دو سه تا پیج دارم تو اینستا ولی خواستم تو نی نی سایتم ببینم واقعا کسی نتیجه گرفته ،من یه ماهه سفت و سخت دارم رعایت میکنم ،پنج ماهه پریود نشدم🥲🥲

توروخدا میشه بگی چیکارا کردی بدون دارو اصلا پریود نمیشدی؟؟

من کلا پریودام نامنظم بود ، مثلا ۶ ماه پریود نمیشدم 

وزنم بالا بود ، رژیم گرفتم قند و شکلات و هله هوله و تخمه و سس مایونز و اینارو همه حذف کردم 

قشنگ پریودام منظم شد ، خیلی خوب شدم 

الان باز چاق شدم ، پریودام نامنظم شده 

رژیم بگیر و پیاده روی کن روزی ۱ ساعت

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2738
من کلا پریودام نامنظم بود ، مثلا ۶ ماه پریود نمیشدم  وزنم بالا بود ، رژیم گرفتم قند و شکلات و ...

آخه مشکل اینجاست من اصلا اضافه وزن ندارم زیادم اهل پیاده روی نیستم یه روز در میونم دارم باشگاه میرم

آخه مشکل اینجاست من اصلا اضافه وزن ندارم زیادم اهل پیاده روی نیستم یه روز در میونم دارم باشگاه میرم

قند و اینارو حذف کن تاثیر داره