2733
2734

و دانشگاهتون يه ساعت و نيم فقط باهاش فاصله داشته باشه و بار اول كه رفتين دانشگاه اونم رفتين ديدين و ديگه هربار رفتين بگه من كار دارم تو بيا تا اينجا يعني حدود دوساعت تو راه و يكبار نياد شهرتون شما رو ببينه و دنبال مامانشم بره شهرستان خودشون كه از شما دور تره

و عيدم رفته باشه شهرستان و ٥ روز مونده پيش فاميلاش و برا خودش ميتونه كار نداشته باشه

و حالا دوباره بگه دوروز تا جمعه ميرم تهران شما فك كنين كار داره ولي بعد بگه دختر عموم كه عيد اومده بود ميخواد برگرده بره خارج با بچه هاش مامانم اينام اونجان برم باهاش خدافظي كنم و با بچه هاش😶😶😶😶😶 چيكار ميكنين 

تولدتونم يادش نبوده باشه ولي شما هم تبريك گفتين هم كادو  و وقتي به روش بيارين فك كنه زياد مسئله مهمي نيست 

چون اصلا نميفهمه و خونوادشم مث حيوون باهاش رفتار كردن و ازشون ميترسه عين ربات شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قید چنین آدمی را بزن. زندگی بدون احساس به ارزنی نمی ارزه. کسی که الان برات وقت نمیزاره توی زندگی‌ مشترک هم وقت نمیزاره و همیشه اولویت آخر شمایید. دیدم که میگم به سرم اومده متاسفانه خیلی هم درد آوره 

همون جمله اخرت کافیه چون توجهی ندیده بلد نیست چطوری توجه کنن وتا پیری اولویتش خانوادشه

چطور توجه نديده بعد مث پادوشونه و باهاشون كات نميكنه؟!تازه جوري جلوه ميزه انگار بهترينن و خوشن

چطور توجه نديده بعد مث پادوشونه و باهاشون كات نميكنه؟!تازه جوري جلوه ميزه انگار بهترينن و خوشن

خب همینه دیگه بعضی خانواده ها کلا اهمیتی به بچشون نمیدن وطوری بزرگش میکنن که وظیفه دائمیشه به اونا خدمت کنه نه که مثل بچه معمولی بلکه دیگه کل‌کاراشون رو دوش اونه این بچه ها اکثرا تا اخرعمر همین جوری میمونن کلا برا خودشون یا زنشون ارزشی قائل نیستن خانوادش خوش باشن دیگه مهم نیست

2740
خب همینه دیگه بعضی خانواده ها کلا اهمیتی به بچشون نمیدن وطوری بزرگش میکنن که وظیفه دائمیشه به اونا خ ...

آره.. تا حالام با دختر دوست نبوده

ببين اگه من ادبش كنم و بهش بگم بايد چطوري رفتار كنه ياد ميگيره؟!

آره.. تا حالام با دختر دوست نبوده ببين اگه من ادبش كنم و بهش بگم بايد چطوري رفتار كنه ياد ميگيره؟!

چی بگم والا سخته بابای من نه در حد این اقا ولی اونم کمبود محبت وطرفداریدزیادی از خانوادش داشت الان بعد بیست سال یکم بهتر شده

چی بگم والا سخته بابای من نه در حد این اقا ولی اونم کمبود محبت وطرفداریدزیادی از خانوادش داشت الان ب ...

تازه یه ذره که میرم سمتش و محبت میکنم شدیدا پررو میشه

و درمورد هدف رابطم خودم بخوام حرفی بزنم یجوری رفتار میکنه که مثلا بگه جدی نیس و دوری کنه یا بپرسم ازش که اگه یه دختر بیاد سمتت چیکار میکنی ممکنه بگه شاید باهاش حرف بزنم که بگه من براش نقشی ندارم یعنی چون خودم رفتم سمتش عمدی میخواد این حرفو بزنه نه اینکه  واقعا اینکارو بکنه.میدونی منظورم چیه؟؟ 

تازه یه ذره که میرم سمتش و محبت میکنم شدیدا پررو میشه و درمورد هدف رابطم خودم بخوام حرفی بزنم یجوری ...

میدونم چی میگی چون کمبود وخلا عاطفی دارن میخوان اینجوری پرش کنن

میدونم چی میگی چون کمبود وخلا عاطفی دارن میخوان اینجوری پرش کنن

یعنی چون نقطه ضعف گیر اورده فک میکنه اینجوری بگه من بهش اصرار میکنم؟

اخه اینو که گفت منم خواستم برم یه دفعه ترسید افتاد به غلط کردن

یعنی چون نقطه ضعف گیر اورده فک میکنه اینجوری بگه من بهش اصرار میکنم؟ اخه اینو که گفت منم خواستم برم ...

ببین عزیزم اصلا‌بحث شما میست وقتی کمبود محبت داره یکمکه محبت میبینه خودش رو گم میکنه میگه وای من کی هستم بعدش دوباره میبینه عه جواب نداد برمیگرده به التماس باید ببینی میتونی شخصیتش رو عوض کنی یانه

ببین عزیزم اصلا‌بحث شما میست وقتی کمبود محبت داره یکمکه محبت میبینه خودش رو گم میکنه میگه وای من کی ...

طبق اين بحثم ميشه بگي؟؟ مثلا از خداش بوده من بهش پابدم يا جدي باهام باشه بعد كه خودم بحث جدي شدن بكنم عقب نشيني ميكنه ميگه بنظرم رابطمون نميتونه جدي بشه و ميخواد ازم ايراد بگيره و بعد ببينه من بهش اصرار نميكنم و ميخوام برم ميترسه ،، خب مگه نگفته جدي نميتونه بشه ديگه ترسش برا چيه