2733
2734
من چطور؟

احساساتی هستی موهات بلنده و ی ناراحتی داری ک خیلی وقته تو فکرشی؟ 

من هرچی میاد ب ذهنم میگم حس ششم نیستم

ایــــرانم🖤هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این شهیدان است.                 من‌طُ‌را‌با‌خون‌و ‌دل‌از‌یاد‌بردم‌لطف‌کن‌هر‌کجا‌چشمت‌به‌من‌ افتاد‌کج‌کن‌راهت‌را :) 
احساساتی هستی موهات بلنده و ی ناراحتی داری ک خیلی وقته تو فکرشی؟  من هرچی میاد ب ذهنم میگم حس ...

فقط موهام بلند نیس بقیش درسته

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط موهام بلند نیس بقیش درسته

واوووو🥲🥲

ایــــرانم🖤هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این شهیدان است.                 من‌طُ‌را‌با‌خون‌و ‌دل‌از‌یاد‌بردم‌لطف‌کن‌هر‌کجا‌چشمت‌به‌من‌ افتاد‌کج‌کن‌راهت‌را :) 
2731
🥹🥹🥹 حست میگه بچم دختره یا پسر؟

دختر 🥲🥲ایشالله ک سالم باشه عزیزم قودایااااا😍😍🤍🤍نینیییی