2737
2739

سلام یکم عنوانم بد بوده حرص نخورید تا توضیح بدم بتون لطف کنید بخونید

قضیه اینه. شوهرم ازدواج دومشه قبلا ی ازدواج ناموفق داشته

الان ما دوساله عقدیم شوهرم خیلی آدم خوییع مادرشوهرم همون اول دوتا النگو برام خرید (فقط بخاطر اینکه خودش تو جمع خجالت نکشه هاا که بگن عروسش ی النگو داره)

خلاصه قضیه اون دو تا النگو رو از دختراش قایم کرد گفت دخترام اون موقع ازم پول خواسته بودن من ندادم گفت اره من بهشون نگفتمو نمیگم و نخواهم گفت خب من عروسشم آیا اونم ی سری وظیفه هایی درقبال عروسش نداره؟؟؟

سرویسو شوهر بیچارم خودش خرید حالا انتظار دارن کله پول عروسیشم خودش بده حتی داخل خونمون که یکم نیاز ب رسیدگی داره با پول خودش برسا یعنی همه چی با شوهرم

من خانواده نسبتا فقیری هستیم پدرم دوسال تلاش کرد تا جهیزیه بخره و ما قراره حنابندون نگیریم حالا مادر شوهرم میگه فشار رو پدر مادر عروسم اصلا نیس چون هیچ کاری قرار نیست بکنن فشار روی ماست خیلی حرص خوردم چون اولا فشاری روش نیست چون اصلا پولی نداده بابت عروسیمون دوما زحمات پدر مادر منو پوچ میکنه با این حرفش

حقیقتش رو بگم هیچ پدر و مادری حتی برای ازدواج اول وظیفه ای ندارن چه برسه به دوم! حتما برای ازدواج اول هرج مراسم و .‌‌‌‌‌... دادن دیگه سختشون هست هر بار هرج کنن

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلا خریدن وظیفه خانواده داماد هست ولی برای من هیچی نخریدن هرچیم خرید شوهرم خرید

شاید واسه خانم اولش این خرجارو کردن حالا میگن شوهرت باید خرج کنه دیگه

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2728

بنظر من هیچ وظیفه هیچ کدوم ندارن جز همسر و ازدواج دوم اگه باشه زیاد نباید تو فکر کمک باشید 

و اگه جهیزیه خوب میدید قشنگ بگید من با توجه به خرج مخارج خانوادم جهاز میدن و فلان به شوهرت بگو تمام 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

قبول کن حق با اوناست فکر هر بچشون بره دو بار عروسی کنه اونا دو بار باید خرج کنن؟ از کجا بیارن بنده خداها شمام اگه پول ندارید عروسی نگیرید 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2740

مادر شوهرت حق داره چون ازدواج دوم پسرشه نمیتونه چند سال یک بار تاوان اشتباه پسرشو بده بهتره بعد از یه ازدواج ناموفق دیگه خودش هزینه کنه برای زندگیش 

ولی حرفش راجب شما بد بوده که فشار رو شما نیست

از کسی توقعی نداشته باش ،که برات کاری انجام بدن 

وقتی چیزی هم گفت بگو پدر مادر من زحمت جهیزیه برام کشیدن چیزی که وظیفه ای نداشتن در قبالش ،شماهم وظیفه ای نداری الان شوهرم داره خودش کارای عروسیمون رو انجام میده 

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨

خیر وظیفه پدر و مادر نیست مخصوصا برای ازدواج دوم

متوقع نباش عزیزم

اینجوری بعدها هم زیر دینشون نیستی منتی سرت نیست 

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

واسه ازدواج دوم که دیگه وظیفه ای نیست مگر دلشون بخواد. شما هم هر چقدر پدرت میتونه جهاز ببر تو فشار نذار . بذار اونا حرص بخورن خانواده شوهر مبل طلا هم ببری میگن هیچ نیاورد هر وقت هر چی گفتن بگو دست بابام درد نکنه همینم زیاده

حقیقتش رو بگم هیچ پدر و مادری حتی برای ازدواج اول وظیفه ای ندارن چه برسه به دوم! حتما برای ازدواج او ...

خب چیزیه که شده تقصیر من نیس که یبار طلاق داده چیریه که شده چون ازدواج دومه باید رها کرد؟صفر تا صد با پسره بدبخت؟

خب چیزیه که شده تقصیر من نیس که یبار طلاق داده چیریه که شده چون ازدواج دومه باید رها کرد؟صفر تا صد ب ...

خب مگه خون کردن اونا ؟ از کجا بیارن بدن شما عروسی نگیرید 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴