2737
2739
عنوان

ببینید مادرشوهرم چه حرف بدی زد

169 بازدید | 14 پست

اصلا نمیتونه جلوی زبونش رو بگیره انگاری نیش ماره 

منم ادمیم که اصلا صحبت نمیکنم یا اصلا جواب بزرگترمو نمیدم 

من بچه اولم مشکل داشت مجبور شدم سقط کنم حالا دیشب اومده ببینید چی میگه 

میگه یه خانواده ای بودن پدره بدکاره مادره فلان اونقدر از بدیشون گفت بعد گفت بچشون مشکل دار بوده گفت منگل بوده یعنی با همین لفظ 

اونقدر جا خوردم دلم خیلی شکست من هنوز بخاطر سقطم گریه میکنم دل تنگ بچم میشم انگار وجدان نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظر من که منظورش شما نبودی

چون حساسی رو این قضیه فکر کردی با شما بوده

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
چه زن بیشعوری اصلا خیلیارو دیدم نه عفت کلام دارن نه شعور اینو دارن هرچرت و پرتی به زبون نیارن شوهرت ...

نه چیزی نگفت دلم نیومد وقتی رفتن اونو ناراحت کنم چیزی نگفتم بهش 

2738
نه چیزی نگفت دلم نیومد وقتی رفتن اونو ناراحت کنم چیزی نگفتم بهش 

دیگه چیزی نگو از نفهمیش اینو گفته 

مادرشوهر خواهرشوهر منم خیلی حرفای این مدلی میزنن اینا ذاتشون زبون نیش دار هست 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
بنظر من که منظورش شما نبودی چون حساسی رو این قضیه فکر کردی با شما بوده

واقعا دلم شکست عفت کلام نداره من خودم ادم حساسیم ولی واقعا حرفش بد بود میتونست بگه بچشون مشکل داشته نه بگه منگل 

دیگه چیزی نگو از نفهمیش اینو گفته  مادرشوهر خواهرشوهر منم خیلی حرفای این مدلی میزنن اینا ذاتشو ...

خواهرشوهرم هنوز مجرده با اینکه از لحاظ ظاهری خوبه 

ولی چون مادرشوهرم زبونش بده با همه همینطوره همه ازش دوری میکنن 

خواهرشوهرم هنوز مجرده با اینکه از لحاظ ظاهری خوبه  ولی چون مادرشوهرم زبونش بده با همه همینطوره ...

خب وقتی با همه همینطوره شماهم به دل نگیر حرفاشو 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
خواهرشوهرم هنوز مجرده با اینکه از لحاظ ظاهری خوبه  ولی چون مادرشوهرم زبونش بده با همه همینطوره ...

عزیزم این به من ثابت شده بعضیا ۸۰ سالشونم بشه شعور حرف زدن ندارن و بی منظور و بدون قصد با حرفشون مخاطب رو ناراحت میکنن متاسفانه خواهر منم همینطوره 

عزیزم این به من ثابت شده بعضیا ۸۰ سالشونم بشه شعور حرف زدن ندارن و بی منظور و بدون قصد با حرفشون مخا ...

خواهرشوهرمم همینطوره شعور نداره مثلا میگه تو ماه رمضون یبوست گرفتم اذیت شدم یا مثلا جلوی داداشاش میگه نه نماز نمیخونم پریودم 

اصلا ما تو خانوادمون این حرفا خیلی زشته برامون به یکی بگیم شکممون کار نمیکنه نمیدونم من حساسم شاید