2737
2739
عنوان

بنظرتون من زشتم یا علت چیز دیگس؟

217 بازدید | 17 پست

من بیرون میرم توجه میگیرم مثلا شده تو خیابون چن بار محترمانه درخواست اشنایی دادن بهم یا چن بار خانوما بیرون واسه پسراشون خواستگاری کردن یا مثلا خیلی میشنوم بهم میگن خوشگلی هم اطرافیانم هم غریبه ها

ولی خواستگارای سنتی خوبی نداشتم همشون از خودم پایینتر بودن یا اگه همسطح بودن منو نخواستن خانوادمن سطح بالا نیستن حقیقتا یکی دو بارم مجازی اشنا شدم رفتم بیرون بعد قرار پسرا دیگه پیگیر نشدن البته چن موردم بود که پیگیر شدن ولی بعضیا نه

یا پسرای سطح بالا تر نمیان سمتم با اینکه موقعیت خودم نسبتا خوبه 

بنظرتون به خوشگلی ربط داره یا نه؟ چرا ازدواجم جور نمیشه و ادم مناسب پیدا نمیکنم 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بز

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2731
2740
شاید چون خجالتی یا با ادب نشون دادی چون پسرا از دختر شیطون و پر انرژی خوششون میاد بیینن دختره همش ...

خجالتی نیستم اونقدر

ولی خیلی ادم متواضع و خاکی هستم کلا صاف و ساده ام

فکنم واسه همینه 

۲۷

تو اجتماع باشی دستت تو جیب خودت باشه واسه زندگیت هدف داشته باشی ادمای درست میان سمتت دیگه قیافه با پول درست میشه من دوستم قیافه خوبی نداشت ولی دفتر بیمه داشت با یه ادم پولدار آشنا شد ازدواج کرد قیافه ملاک نیست

🌺هر آن که جانب اهل خدا نگه داردخدایش در همه حال از بلا نگه دارد🌺
خجالتی نیستم اونقدر ولی خیلی ادم متواضع و خاکی هستم کلا صاف و ساده ام فکنم واسه همینه 

اره اره. ولی کسایی که میگن بیا سر قرار میگن رل بزنیم. ازدواجی نیستن و به دنبال تیپ و.... قیافه و هیکل شمان.

اگه میخوای با دوستی خودتو بفروشی برو سر قرار هاشون. چون همینطور که به تو میگن بیا ببینمت به صدنفر دیگم گفتن.  اگه قصدت ازدواجه  واسه ازدواج که اینچور دیدارایی نمیذارن . اینا هدفشون چیزی دیگس پس مراقب باش

بیرون نگاه کردن ک دلیل نمیشه چون معمولل همه ی دخترها بیرون درخواست آشنایی و این چیزهارو دارن

خاستگار داشتنم ربطی ب زیبا بودن و زشتی نداره

هم اینکه توی این دوره دیگ کسی زیاد سنتی ازدواج نمیکنه 

و هم اینکه بستگی داره ک خانواده اتون پرجمعیت باشه یا کم جمعیت و یا اینکه کسی شمارو پیشنهاد بده یا نه

ولی در کل

اگه میخوای خاستگار زباد داشته باشی توی اجتماع باش و حتما شاغل باش

دختری ک نشسته توی خونه چ توقعی داره ک براش خاستگار بیاد و بتونه پیداش کنه