2737
2734
عنوان

حقیقت آدمها

55 بازدید | 6 پست

می ترسم از آدم ها

آدم هایی که دست می گذارند روی تنهایی ات

مجوزِ ورود می گیرند

و تنهاترت می کنند

آدم هایی که سایه می اندازند روی سرت

و بی تفاوت، سایه سنگین می کنند

آدم هایی که ساده می گیری بودنشان را

و سخت می کنند گذرِ لحظه هایت را

آدم هایی که کوهِ معرفت می شوی برایشان

و آنها مدام می لرزانندت با آتشفشانِ بی معرفتی هاشان

آدم هایی که به هزار و یک خاطره، دلبسته شان می شوی

و انها بی تفاوت میگذرند و می روند

حقیقتا خیلی قشنگ بود 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از انواع رابطه بنفیت به دلم نشست، به شرطی که روابط جنسی نداشته باشند واحتمال مریضی هم کمتر بشه،تازه خطر سقط جنین ویا حاملگی هم پیش نمیاد.

راحت با حس آرامش بدون هیچ چشمداشتی با هم هستند تا وقتی که منقرض بشن.

برای آدم های بدبخت وبی پول وبی استعداد بهترین گزینه هست.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2728
از انواع رابطه بنفیت به دلم نشست، به شرطی که روابط جنسی نداشته باشند واحتمال مریضی هم کمتر بشه،تازه ...

خیلی روابط داریم 

اما خب نمیشد بیشتر نوشت 

هستن آدم هایی که فقط،دید منفی دارن و گزارش میزنن 

چون هدفشون کسب اطلاعات نیست فقط دنبال حرف های خاله زنکی هستن

خیلی روابط داریم  اما خب نمیشد بیشتر نوشت  هستن آدم هایی که فقط،دید منفی دارن و گزارش می ...

آخه از این همه روابط فقط صیغه دائم ومهریه و جهیزیه سنگین به عنوان پشتوانه مورد نظر همه قرار گرفته.

ازدواجی که مرتب دم از تعهد وتملک در اون زده میشه.

من ۴۷ سالمه، بعد از تحمل سی سال زندگی با حرف مردم از هر چی ازدواجه متنفر شدم.

شاید خبر مرگ  عزیزانم هزار بار  بیشتر از ازدواج هایی که شبیه باتلاق شده خوشحالم کنه.

کاش شما که تحصیلکرده های مملکت هستید چاره ای بکنید که نه سیخ بسوزه نه کباب.

طلاق وازدواج هر دوش باید آسان باشه وسالانه از زوج ها و شرایط زندگی شون سوال بشه. که اگر مشکلی دارند رفع بشه. نه اینکه دو نفر را به توی یک خونه بندازیم وتمام.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

چند دلیل مهم وجود داره که شروع زندگی به پایان خوش نمیرسه و وسط،راه از قطار پیاده میشن

یکی عدم تفاهم فرهنگی

یکی عدم شناخت از هم

عدم شناخت خصوصیات اخلاقی و رفتاری

عدم شناخت از نیازها

عدم صحبت زوج ها با یکدیگه

عدم صحبت از ناراحتی ها و خوشی های روزانه

حرف نزدن واقعا مادر تمام اختلافات هستش