2733
2734
عنوان

با بینی بزرگ چیکار کنیم؟👃🏽

139 بازدید | 30 پست

خودشیرینا نیان بگن عمل کن خب🥴 اگه میتونستم عمل کنم الان توی سایت ول نمیچرخیدم.

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.

صورتت رو تپل کن

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

خب جز عمل چیز دیکه ایی نیسته خواهر من باید بسوزی و بسازی

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صورتت رو تپل کن

صورتم پره قشنگ نیست واقعا دوست داشتم لاغر بود

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.

شنیدم تب سوزنی کوچیک میکنه 

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
خب جز عمل چیز دیکه ایی نیسته خواهر من باید بسوزی و بسازی

فعلا تا یکی دوسال شرایط ندارم عمل کنم

2738

هی خدا!

انقدر دوست داشتم عمل کنم! 

چون بینی من واقعا مشکل داره. از اندازش که فاکتور بگیریم، قوز داره که از نیمرخ خیلی زشت دیده میشه.

اما بابام به شدت از این کارها بدش میاد. طوری که اصلا جرات مطرح کردنشم ندارم. کاش بابام مشکلی نداشت!

هی خدا!

شنیدم تب سوزنی کوچیک میکنه 

مگه میشه 

فک کنم روی دهن کار میکنه

هی خدا! انقدر دوست داشتم عمل کنم!  چون بینی من واقعا مشکل داره. از اندازش که فاکتور بگیریم، ق ...

منم بینیم گوشتیه با قوز ملایم. من خانوادم مشکلی نداره فعلا هزینشو ندارم

آنزیم 

یبار زدم شاید 5 درصد کوچیک شد که به مرور چربی پوست که زیاد میشه برمیگرده

تنفس دیافراگمی به شرط استمرار روزی چند بار ،وحجم دادن صورت

واقعا؟؟ صورتم گرده تقریبا دلم میخواد لاغر شه