2733
2734

من سه روز در هفته میرم دم مغازه یکی از اقواممون وایمیستم بعد مغازه بغلی بوتیکه پسره شاگرده همش میاد از کنار مغازه ما رد میشه یا نگاه می‌کنه یا تا منو میبینه زیر لب آهنگ میخونه امروزم اومده بود جلوی مغازه ای که من داخلشم رو به روم وایساده بود داشت با موبایل حرف میزد با مشتری جوری که حرفاشو بشنوم یه روزم سرخیابون داشتم ماشین می‌گرفتم دیدم اینم اونجاست بنظرتون منظور داره ازین رفتاراش؟؟؟

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

نه بیخیال فکر نکن اصلابهش محلم نده

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بیخیال فکر نکن اصلابهش محلم نده

اصلا نگاشتم نمیکنم

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2740

اگه بخواهی هر رفتاره بقیه رو به منظور بگیری که دیگه همش درگیری 

محل نده

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
بلاخره شغلت چیه؟ ماشالله فعالی  مدرسه و بوتیک

چهار روز در هفته مدرسم ورزش تدریس میکنم دو یا سه روزی هم میرم دم مغازه با شاید ماهی چند لار

عین این پرنده ها هستن همش میاد جلوی ماده ها ادا اطوار در میارن که تورشون کنن اینم همینه 

اه ماده چیه نگو چندشم شد🤢

اگه بخواهی هر رفتاره بقیه رو به منظور بگیری که دیگه همش درگیری  محل نده

من تو اون مجتمع تاحالا با کسی سلام هم نکردم از بس که سرم به کار خودمه و مغرورم