2737
2734
عنوان

سرکلاژ تو ۱۸ هفته با سرویکس ۲۰😭

55 بازدید | 6 پست

سلام خانوما تورو خدا اگر تجربه دارین بهم بگین بعد چندسال مامان شدم اول ماه سرویکس ۳۷ بود یهو پریروز تو ۱۸ هفته شد۲۰😭😭😭سرکلاژ کردم اورژانسی اما خیلی نگرانم تورو خدا اگه کسی تجربه داره راهنماییم کنه چکار کنم بره بالاتر😭😭😭😭نه خواب دارم نه بیداری تو شهر غریب تک و تنها😭

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و من یک زنم یک مادر یک عاشق🧡

استراحت کن فقط میره بالا تر.

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

نگران نباش

منم سرکلاژ شدم با طول سرویکس 20

بعدم استراحت کامل شدم و بخاطر اینکه کامل استراحت بودم یه سری آمپول هایی واسم تجویز کرد اسمشونا نمیدونم ولی باید به صورت واکسن روزی یکی میزدم به بازوهام

ولی من تحرک داشتم حتی پله بالا و پایین میکردم واسه همین نزدم

خداراشکر تا ۳۸هفته خوب بود اتفاقی نیوفتاد ولی 3۸ هفته و چهار روز که شدم رفتم سرکلاژ باز کنم خیلی ترسیدم فکر میکردم خیلی درد داره واسه همین ترسم درد زایمان گرفتم همون روز اورژانسی سزارینم کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش منم سرکلاژ شدم با طول سرویکس 20 بعدم استراحت کامل شدم و بخاطر اینکه کامل استراحت بودم ی ...

خدا برات حفظش کنه عزیزم منم دعاکن خیلی نگرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
خدا برات حفظش کنه عزیزم منم دعاکن خیلی نگرانم

فداتشم

استراحت کن جمع میشه 

رو پهلو بخواب بالشت بذار بین پاهات،فقط زیاد راه نرو،توالت فرنگی بشین اگه ندارین از این معمولیاش از تجهیزات پزشکی بخر،توی حموم زیاد نمون،همون پنج دقیقه هم روی صندلی بشین و دوش بگیر

فداتشم استراحت کن جمع میشه  رو پهلو بخواب بالشت بذار بین پاهات،فقط زیاد راه نرو،توالت فرنگی ب ...

ممنون عزیزم چشم🩷😍😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40