2752
2734
عنوان

خانما شمام اینجوری میشید نسبت ب شوهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 50 پست
به هیچ وجه نده بهش حتی اگه دعواوقهرپیش بیاد

ن حتی بگن این دوای شفاشه هم نمیدم بهش تنها پشتوانمه

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه بد آدم تو خونه خودشم نمیتونه امنیت داشته باشه خوب کردی ملک خریدی با این شرایط  میگم فک ...

اتفاقا میخواد بگیره ماشین و عوض کنه  

متاسفانه هیچ راهی ندارم فقط باید ندم بهش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
بیخیال  به خاطر زندگیت سعی کن بهش فک نکنی

مجبورم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
اره غیر مستقیم بهش بگی خیلی بهتره تا اینکه تو روت دربیاد

من یا بی محلی میکنم یا بدترین واکنش و نشون میدم نهایت ب ابرو ریزی منجر میشه اخریش باعث شد ازش تعهد بگیرم برگردم ولی بازم همون خریه ک بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣مگه دشمنته خب شوهرته دیگه.ولی خیلی خندیم ممنون.

یعنی بعضی شبا میگم خفش کنم تو حیاط دفنش کنم کی میفهمه بسکه خانوادش عاشقشن اگه بره سال تا سالم نیاد کسی سراغشو نمیگیره😂نهایت میگم ول کرد رفت دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا میخواد بگیره ماشین و عوض کنه   متاسفانه هیچ راهی ندارم فقط باید ندم بهش

بگو اگه ماشینو میزنی به نامم میدم بت ببین چی میگه ولی بازم همشو هیچ وقت نده بهش حتی نزار از کل پول باخبر بشه کمتر بگو داری

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
عاقلانه انتخاب کن همیشه عقلتو قاضی کن ن دلتو

چجوری عاقلانه انتخاب کنم من که اصلا نمیتونم هیچ جوره اون آقا و کنارم تصورم کنم با اینکه قیافه خوبی داره وضع مالیشم تاحدی خوبه هرکاری میکنم به دلم نمیشینه ینی بخاطر اخلاقی که داره میشناسمش چون

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
بگو اگه ماشینو میزنی به نامم میدم بت ببین چی میگه ولی بازم همشو هیچ وقت نده بهش حتی نزار از کل پول ب ...

اتفاقا سر همین کارش دلم نمیکشه حتی هزار تومن بهش کمک کنم 

وقتی ماشین و میخرید گفتم بابا بزن ب نام من ک خودت از این ثبت نامیا بگیری بعد امتیازشو بفروشی هیچی نگفت دیدم هی سگ خلق شده شبم دیدم فوری رفت کارت ملی و شناسنامشو گذاشت تو جیب کتش خدام گذاشت تو کاسش کلی پول داد ب ی ماشین شب و روز درامدشو خرجش میکنه درست نمیشه هر بار ی جاش میزنه بیرون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوری عاقلانه انتخاب کنم من که اصلا نمیتونم هیچ جوره اون آقا و کنارم تصورم کنم با اینکه قیافه خوبی د ...

اخلاقش چطوریه ببین ببین ملاک هات چیه از هیچ کدوم کوتاه نیا یا حداقل بین خوب و متوسط و بد گیر کردی خوب و انتخاب کنی اگه عالی گیرت نیومد 

پول اخلاق درک شعور عقیده نوع رفتار همه اینا رو بسنج تا باهاش سفر یا. رستوران نرفتی و با خانوادش خوب مراوده نکردی بله نده حتی اگه یک کلمه بد دنبالش بیشتر نگفتن خوب اون یک کلمه رو راجبش تحقیق کن اینا میشه عاقلانه انتخاب کردن از هیچ خواسته ایت هم کوتاه نیا تو زندگی میتونی کوتاه بیای ولی اول انتخاب ن کوتاه نیا چون کوتاه بیای تا اخر عمرت باید از خودت کم‌کنی تا ب اقا اضاف شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منو این قدرررر شکسته دیگه هیچ علاقه و میلی بهش ندارم  فقط به خاطر پسرم موندم  چون می دون ...

دقیقا من عاشق بچه هامم هیچ وقت برا بچه هام تو هیچ موردی کوتاهی نکردم 

ولی ازش بدم میاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا میخواد بگیره ماشین و عوض کنه   متاسفانه هیچ راهی ندارم فقط باید ندم بهش

ماشینو بزنه به نامت تو پولوبهش بده🤣

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚
اخلاقش چطوریه ببین ببین ملاک هات چیه از هیچ کدوم کوتاه نیا یا حداقل بین خوب و متوسط و بد گیر کردی خو ...

مرسی عزیزم...از شخصیتش خوشم نمیاد بقیه رو مسخره میکنه ، تحصیلاتشم تا سیکل بیشتر نی 🤕طرز حرف زدنش باهام همه کار اش برام چندش اوره   😪🤦‍♀️مجبورم میکنن میترسم آخرش کم بیارم 

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
ماشینو بزنه به نامت تو پولوبهش بده🤣

ن ماشین ب درد نمیخوره زمینه قیمتش سه برابر ماشینس😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706