2737
2734
عنوان

به قسمت توی ازدواج اعتقاد دارین؟

243 بازدید | 18 پست

سنم بالای ۲۵ هست 

خیلی خیلی نگرانم کسی تو خانواده به فکر من نیست 

خودم خیلی مضطر شدم خیلی دعا میکنم گریه از خداا خیلی میخوام باهاش صحبت میکنم چن ساله دعا میکنم ولی نمیشه

خواستگارم دارم ولی اونا یا من میخوام اونا نمیخوان یا واقعا باب میلم نیستن 

میترسم دیگه دیرتر ازین بشه چیکار کنم میشه یه راهی بگین که زود ازدواج خوبی بکنم؟ الانم حس میکنم از همه دوستام عقبم

برو مسجد

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قسمت و آدم خودش رقم میزنه 

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

فکر کنم اره واقعا قسمته 

چون من اینبار گفتم توقعم رو میارم پایین سنم بالاتر نره 

گفتم فقط یکم بدلم بشینه منظورم خوشکل نیس چون ظاهر مهمه یه جورایی بدلت باید بشینه 

اومدن ولی باز نشد هههه

2740
چرا؟

خانوما می‌بیننت می‌پسندنت

برای نماز مغرب و عشا

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.

ازدواج قسمت نیست.

موفقیت زندگی هر کسی هم نسبت به موقعیت وسیاست افراد 

متفاوته.

خودمون را گول نزنیم.هیچکس کامل نیست.

اگر واقعا پخته شدید واز فردا نمی خواهید پسر مردم را با خواستگارهای قبلیتون مقایسه کنید زودتر بله را بگید وبا حس تعهد ومسئولیت برید سر زندگی.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
نماز نمیخونم

خب تظاهر کن کاری نداره