2733
2739
عنوان

چقد بعضیا چندشن😭🤦‍♀️🤢

694 بازدید | 25 پست

من از وقتی باردارم فقط کافیه یکنفر جلوم یه حرف چندش آوری بزنه دیگه فقط منمو حالت تهوع 

امروز رفتیم دکتر نمی‌فهمم یهو یکی از دوستان مامانم دیدم 🤦‍♀️ من اصلا نمی‌فهیدم این خونشون اینجاست باورش نمیشد منو دید منم همین طور 

صحبت کردیم و گفت بارداری  سنت کمه مراقب خودت باش برو خونه مامانت، اینجا باشی دم به دقیقه شوهرت یه چیزی ازت میخواد طرف دو سه برابر سن منو داشت حامله بود 🤦‍♀️ پرسید دکتر بهت چی گفته منم گفتم گفت حساس شدی و باید بیشتر مراقب خودت باشی بدنت ضعیفه اونم  میگفت خوشبحالت دختر من خارش باسن و اون ناحیه دارم 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮 چقد کثیفن بعضیا 🤢🤢🤢🤢🤮 میگفت منو شوهرم خیلی وقته رابطه نداریم قدر شوهرت بدون 🤢🤢🤢🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢 تا رسیدم خونه فقط میخواستم بالا بیارم 🤢🤢 خجالت نمی‌کشه این حرفا به من میزنه نصف سنشم ندارم 😫

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

چه ربطی داره این حرفا بین خانما خب غیر طبیعی نیست اینجام درباره این مشکلات روزی هزار تا تاپیک میزنن نمیدونم یا من غیر طبیعی ام یا شما

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

ربطی به کثیفی نداره عفونت زنانه همه دچارش میشن

حالا شمام میگیری ببینی چیز خاصی نیس 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چیکار ب سنش داری دلش خاسته😅

حساس شدی وگرنه چیز خاصی نگفته 

البته بعضیا درکل خیلی راحت ازهمه چی میگن ک حسه خوبی نداره 

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

اینا حرفای عادیه، شما چون الان بارداری حساس شدی طبیعیه بعد خوب میشی

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.