2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدا شدین؟ بچه دست پدرشونه؟

نه هنوز نشدیم. ماه پیش رفتم قهر با دخترم رفتم، پسرا رو گذاشته بودم.. بعد روز اول میگفت به چه حقی دخترمو بردب صبح می یام میبرمش. گفتم باشع بیا ببر من نیستم میرک کار شبانه روزی گرفتم(الکی). بعد صبحش از در التماس دراومد که من نمیتونم نگهشون دارم و گریه میکرد. میگفت حق طلاق بدم برمیگیردی گفتم آره 

2731

پدربزرگم مادربزرگمو وقتی پدرم ۱ونیم سالش بوده طلاق میده و ی زن دیگه میگیره بابام ک بزرگ میشه نامادری اذیتش میکرده پدربزرگم گفته مادرت مرده بابام هفت سالش میشه میفهمه چی ب چیه میگه قبرش کو تا ۱۶سالگی بابام میرفته سر ی مزار الکی اگ اشتباه نکنم بعدش تو ۱۶ سالگی تو کوچه ی خانومی میبینتش بغلش میکنه و میگ ک مادرشه 

۲ سال بعد از اینکه مادرشو میشناسه مادرش میمیره

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
نه هنوز نشدیم. ماه پیش رفتم قهر با دخترم رفتم، پسرا رو گذاشته بودم.. بعد روز اول میگفت به چه حقی دخت ...

سه تا بچه واقعا سخته نگهداریشون مخصوصا واسه زن خوب کاری کردی ان شاءالله مشکلتون حل بشه 

2738
چه فيلم هندى شد

دقیق میگم‌میخوام از روتون کتاب بنویسم یا فیلم بسازم خیلیی هجیبه زندگیه بابام بخوام تریف کنم

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

۹ ماه تو شکمت بودن بزرگشون  کردی بعد بهت بگه من میگم مادرشون مرده 

عجب. 

دست یزید رو از پشت بستن. خدا لعنت شون کنه

همین طور که پدری حق دیدن بچش رو داره مادر دوبرابر داره. احمق عوضی

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت