2733
2734
عنوان

این واژه‌ها برای صدا کردن شوهر یا نامزد خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4785 بازدید | 154 پست
وقتی خودتون دو تاهستید هرچی بگی اشکالی نداره ولی توی جمع و بیرون و اینا حتما صداش کن شوشوییم 😍

واس شوشوییم😂🤣

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟
مرسی واقعا ازت ممنونم قشنگ ترین کامنتی ک توو نی نی سایت داشتم از شما بود خیلی ممنونم دلگرمی بزرگی د ...

خواهش میکنم والا اینایی ک نظر میدن اکثر مجردن بزاشون چندش اور میشع 

پس عاشق بلش زندگی کن کاری ب بقیه نداشته باش محدودیت تو عشق ممنوع😉

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی اینطور چیزارو جستجو میکردم و استفاده میکردم اما وقتی برای اولین بار کوبید تو گوشم دیگه آروم ...

وای نه🥲

2728
من از شوهرش متنفرم اخه  نمیدونم ب دل نشستن چیه ک این ب دلش نشست  ی شب با دوستم ک کاملا م ...

سنش کمه دوستت؟ چون معمولا بچه ها اینجوری اختیار زندگی رو میدن دست شوهراشون

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
خواهش میکنم والا اینایی ک نظر میدن اکثر مجردن بزاشون چندش اور میشع   پس عاشق بلش زندگی کن ...

قلب منی دقیقا همینه مجردن بدشون میاد ب محضی ک با یکی برند توو رابطه حسابی از این حرفا خوششون میاد و تایپیک میزنن یادمون بدید

وااای دخترت عشقه 🤣🤣 خدا برا همدیگه حفظتون کنه 

خدا یه دونه شیرین زبونش رو نصیبت کنه😍

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2738
قلب منی دقیقا همینه مجردن بدشون میاد ب محضی ک با یکی برند توو رابطه حسابی از این حرفا خوششون میاد و ...

اره 😂 حالا من خودم همچی میگم اقایی نفسیم 

بشه ی منه فداش بشم منه 😂😂 حالا اون از من بدتره

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
در مسیر آرامش تو ایتاعه پستای اقتدار مردشو خوندم

تو سروش خیلی هم کانال اینجوری وجودتره یکی هست اسمش همسرانه دلبرانه اس خیلی خوبه 

برا مرد هم هس اسمش سیاست های مردانه

چرا بریزن سرت کاری ب اینا نذاشته تو مسائل عاشقونه چیزی ب اسم خز شدن نداریم کاری ک هردتونو خوشحال میک ...

چقدر خوب ک آدمایی هستن مث شما

ک تو ذوق بقیه نمیزنین اولش پشیمون شدم از گفتنش

اره 😂 حالا من خودم همچی میگم اقایی نفسیم  بشه ی منه فداش بشم منه 😂😂 حالا اون از من بدتره

🤣🤣🤣

الهی تا عمر طولانی و زندگی عاشقانه و همچنان پایداری داشته باشین

ما وقتی همسرامونو بشناسیم طبق شناخت رفتار میکنیم 

طرف عق میگیره ب خودش مربوطه شاید مجرده شاید شوهرشو نمیشناسه طبق زندگی خودش توهین میکنه