2733
2739

دوستم قراره واسه دیدن بچم بیاد خونمون سشنبه قرار بود بیادمادرم زنگ زد شاید ما امدیم خونتون گفتم پیش خانوادم معذب میشه نمیشه بهش گفتم بمونه چهارشنبه مادرم اینام سشنبه نیومدن چهارشنبه ام گفتم میان نمیشه باز نیومدن حالا احتمال دادن امروز بیان باز دوستم پیام داده عصر خونه ای بیام هم دوستم از ی شهر دیگه امده هم خانوادم از شهرستان میان از دوستم دیگه خجالت میکشم بگم بمون یروز دیگه خانوادمم دیگه هی امروز فردا میکنن

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با خانوادت که تعارف نداری بگو امروز نیاین من بخاطر شما هی کنسل کردم دوستمو.

دوستتون هم بیاد چند ساعت میمونه؟ بگو خانوادت منتظر بمونن ایشون رفت بیان

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2728

ساعت شو یجوری اوکی کن به هر دو برسی یا یه تایمی اول دوستت بیاد مثلا بعداز ظهر یا الان قبل از ظهر یکم تنها باشید بعدم مامانت اینا بیان دوستتم میره زود دیگه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
با خانوادت که تعارف نداری بگو امروز نیاین من بخاطر شما هی کنسل کردم دوستمو. دوستتون هم بیاد چند ساع ...

خانوادمم واسه یکار واجب میان 🥲

ساعت شو یجوری اوکی کن به هر دو برسی یا یه تایمی اول دوستت بیاد مثلا بعداز ظهر یا الان قبل از ظهر یکم ...

دوستم میگه ۳ تا ۷ اینا بیام دقیقا همون تایم مامانم وقت دندون پزشکی داره خانوادمم میان بهش گفتم ناهار بیا تو میگه نه دیگه رومم نمیشه بگم عصر خانوادم میان

2740
خانوادمم واسه یکار واجب میان 🥲

خب بهشون قضیه رو تعریف کن بگو که بدقولی کردن به فکر یه روز دیگه باشن .

اگر اومدن هم اون ساعت که دوستتون اومد میتونی بگی برن بیرون به کاراشون برسن و دور بزنن تا دوستتون بره.

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
دوستم میگه ۳ تا ۷ اینا بیام دقیقا همون تایم مامانم وقت دندون پزشکی داره خانوادمم میان بهش گفتم ناهار ...

به نظرم به دوستت بگو ببین فلان ساعت مامانم اینا میان اگه راحتی توام همون موقع بیا اگر نه قبل از اینکه اونا بیان بیا پیشم 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی