2733
2734

خواهر من توی مزون عروس کار می‌کنه و چند وقت پیش که تازه رفته بود اونجا فهمیدیم که دوست خیلی صمیمی مادرم که توی کار لباس عروسه برای مزون اینا کار می‌کرده قبل اینکه حتی خواهرم بره. 

ما خیلی خوشحال شدیم چون خانوادگی بالای سی ساله که دوستیم و از وقتی خواهرم بوده این دوست مامانمم بوده باهاشون. 

من خودمم خیلی خیلی علاقه دارم به دوست مادرم و مثل خاله ام هست. 

ی دختر ۲۶ ساله داره که همین امروز حنابندونشه 

از یک ماه پیش همش می‌رفت به خواهرم می‌گفت لباس ساقدوشی بگیرید واسه حنابندون من که باهام باشید. بماند که ما خریدیم و آماده هم شدیم. 

حتی خود دختره با منم حرف زد گفت فلان رنگی بخر. 

امروز که حنابندونه زن عموی همین دختر که همسایه دیوار به دیوار ماست دعوته اما ما نه. حتی به مامانم یا بابام زنگ نزد دعوت کنه.  

واقعا خیلی دل مامانمم شکست. 

شما باشید برای عروسیش میرید ؟ 

چیزی نگم بهتره       سلامت باشید 🗿❤️

نه برای چی باید برم وقتی دعوتم نکرده؟!

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بی دعوت نمی رم

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2738
حنابندونش که امروزه دیگه نمیریم چون مامانم خیلی ناراحت شد. اما من واسه عروسیشم نمیرم

بنظرم خودتون رو کوچیک می کنید اگه برید برای عروسیم

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍