2733
2734

امروز کلاس زبان مانتوم خیلی کوتاه بود زیپم معلوم بود بعد مثل اینکه باز شده بوده بعد بچه ها که اون ور یعنی نیم رخ من نشسته بودن فهمیده بودن نمیدونم چجوری انقدرررر تیزن حالا من به هیچیییی دقت ندارما ولی اینا از صد فرسخی میفهمن بعد به دوستم گفته بودن آره زیپش بازه و اینا خودشون روشون نشده بگن الان کل کلاس فهمیدن آبروم رفت 

دیگه تا من باشم انقدر کوتاه نپوشم اه خاک تو سرم کنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر حساسی که یک مسئله به این بی اهمیتی اینقدر فکرتو درگیر کرده ! ممکن برا هر کدوممون اتفاق بیفته یا افتاده باشه دیگه بدتر از خارج شدن باد معده که نیست ! بی خیال 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
چقدر حساسی که یک مسئله به این بی اهمیتی اینقدر فکرتو درگیر کرده ! ممکن برا هر کدوممون اتفاق بیفته یا ...

آره خیلیییی حساسم و همیییشه سرش اذیت میشم 

همه دختر بودن ولی خب حس میکنم آبروم رفت 

2740
الان یعنی بی ارزشه این؟یعنی غصه نخورم  بابا صد تا تاپیک زدم یکی گفت حقت بود نوش جونت بدتر اعصا ...

اره بی ارزشه 

واسه اینجور چیزا غصه میخوری؟

ابرو واسه این چیزا نمیریزه 

اونا هم تا یک ماه دیگه فوقش چندروز دیگه فراموش میکنن این قضیه رو

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی
الان یعنی بی ارزشه این؟یعنی غصه نخورم  بابا صد تا تاپیک زدم یکی گفت حقت بود نوش جونت بدتر اعصا ...

اونایی ک این حرفو زدن ادمای بی شعورین 

عزیزم مهم نیست پیش اومده از قصد ک نبوده 

لباس زیر داشتی؟ اگه آره مهم نیس فراموشش کن

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍

بی خیالللل

پیش میاد

خودتو اذیت نکن

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃