2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط عمل کن من و دختر عموم باهم بعد از زایمان شقاق گرفتیم من بعد از یک ونیم سال عمل کردم عملم درد نداشت اما اون الان چند روز پیش بعد از هفت سال عمل کرد و یکم اذیت شد الان اون درد وحشتناک  و دیگه نداریم.... 

نتیجه اخرم عمل میکنی هر چی زودتر بهتر. 

[QUOTE=335807826]فقط عمل کن من و دختر عموم باهم بعد از زایمان شقاق گرفتیم من بعد از یک ونیم سال عمل کردم عملم درد ندا ...[/QUOT

ببین الان اذیت نیستم چون دائم درحال خوردن میوه سبزی و این چیزام ولی آخه آدم خسته میشه 

مسافرت میرم همش تو فکرم یبوست نشم آخرش هم یبوست میشم دوباره دردسر شروع میشه یعنی الان ک میخوام بخوابم ب فکر اینم فردا صب دسشوییم میاد یا نه 

فقط عمل کن من و دختر عموم باهم بعد از زایمان شقاق گرفتیم من بعد از یک ونیم سال عمل کردم عملم درد ندا ...

منم حس میکنم بزارم بمونه زخم ها بدتر و بیشتر میشن درخواست دوستی دادم بهاره

2738
چکار کردی یعنی؟

اینکارارو هر روز انجام بده و بذار عادت کنی و روتین زندگیت بشه بعد یک مدت خوب میشی ولی باز نباید شل کنی توی این قضیه ، هر روز یک بطری عرق بومادران بخور ، پرخوری ممنوع حجم غذاتو خیلی کم کن همینطور که خودت گفتی سبزیجات میوه ها عالین سبزی خوردن زیاد با غذا اگه تره زیاد باشه چه بهتر  ، عذر میخوام اون ناحیه در روز چندبار خوب چرب کن و ماساژ بده ، قبل از توالت یک تکه روغن حیوانی که از قبل تو فریزر گذاشتی به حالت شیاف در بیار بذار داخل ، ناشتا شربت خاکشیر و آلو بخور ، ورزش و تحرک زیاد باعث میشه زودتر خوب بشی ، و استرس هم نداشته . من خوب شدم ولی هنوزم انجام میدم 

اینکارارو هر روز انجام بده و بذار عادت کنی و روتین زندگیت بشه بعد یک مدت خوب میشی ولی باز نباید شل ک ...

نمیتونم همه این کارا رو انجام بدم ی بطری عرق بومادران ضرر نداره هر روز؟