2733
2739
عنوان

ازمایش بتا خون

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لعنت به بی بی چک برای منم هرماه هاله میندازه بعدش پریود میشم تاپیک هامو ببینی متوجه میشی

پس نگران نباشم؟انشالله شما خیلی زود به خاستتون میرسید برا منم دعا کنید چیزیم نشه وگرنه تو فامیلمون جنگ میوفته😭از استرس اونقد لرزیدم

چند دقیقه بعداز انجام هاله انداخا؟عزیزم دیگ وقتی عدد بتات کمه ریسک معنی نداره اون نوشته بالای10ریسک ...

۶ نیست صفره کنارش ۶ اومده کاملا منفیه

برای من ماه قبل ۰ بود کنارش ۴۵ اومده بود

نگران نباش عزیزم استرس نداشته باش چیزی نیست به امیدخدا اگر فکرت مشغوله خیلی یه زنگ به آزمایشگاه بزن ...

اره حتما گفت بهم بعد چهار روز بیبی چک بزن باز بازم مثبت شد بیا ازمایشگاه ،دیگه میترسم بیبی چک دستم بگیرم😭

2738
دیدم لک شدم بعد قرص ،گفتم اگه لانه گزینی باشه نشون میده بیبیچک اونم کمرنگ مثبت شد خیلی ترسیدم ،دیروز ...

مطمعن باش باردارنیستی با وجود خونریزی و رابطه بدون دخول و مصرف قرص اورژانسی فکرت رو بیخود مشغول نکن

مطمعن باش باردارنیستی با وجود خونریزی و رابطه بدون دخول و مصرف قرص اورژانسی فکرت رو بیخود مشغول نکن

بعد رابطه تو این ده روز اونقد درد پریود کشیدم ولی پریود نبودم با هر درد زهر ترک میشدم ک نکنه باردارم ،بعد قطع قرصام اونقد قائده اور خوردم ،زعفران ،اب کرفس زیاد ،ابغوره ،هزار برگ ،زجنجبیل ، دمنوش جعفری ،دمنوش تخم گشنیز ،از ترسم تهوع داشتم غذا نمیخوردم فقط اینارو میخوردم تو چند روز یهو ۵کیلو وزن کم کردم  

2706