2733
2739
عنوان

جاریم اینجوری باهام رفتار میکنه

322 بازدید | 20 پست

ببینید مثلا عید غدیر و اینا ب بقیه بلند میگه فلانی عیدت مبارک ب من نمیگه. بعد مثلا من گفتم فلان چیزخریدی مبارکت جواب نداد یا از جمعمون خارج میشه بامن خدافظی نمیکنه. و.....  اینم بگم تا بحال بحثی دعوایی نکردیم. حتی تو کوچه چن بار منو دیده روشو برگردونده حتی مامانمم کنارم بود تجب کرد. مثلا میخاد چیو ثابت کنه حتی عید امسال با همه روبوسی کرد جز من چیکارکنم بنظرتون ک حرصم خالی بشه. اینم بگم اصن حرفی نزدم ک ازم ناراحت بشه چون اصلا خیلی وقته حرف خاصی نزدیم قهرم نیستیم. تاپیک تکراری میزارم برای اینکه نظرای همه رو بدونم

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا حسوده یا اعتماد به نفس نداره خودشو ازت پایین تر میبینه سعی کن خیلی جدیش نگیری چون میخواد لجتو در بیاره

من خداروشکر جاری هام هردو خوبن 

ولی جاری بد خونه خراب کنه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2731

خیلیییی درگیرشی ببخشید، اماچرااینقدربرات مهم

اصلاااا برات مهم نباشه، بسپار گوشه ذهنت بهش فکرنکن، دچارخودخوری شدی

وجاری ات همین میخواد، 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2740

خوشگل خانوم جاری مگه جز آدم حساب میشه شما از این ب بعد پیش دستی کن همون رفتارو باش انجام بده ی جوری که نفهمه از حرصت داری این کارو می‌کنی دیگه هر جا دیدیش انگار اصلا ندیدی 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
خوشگل خانوم جاری مگه جز آدم حساب میشه شما از این ب بعد پیش دستی کن همون رفتارو باش انجام بده ی جوری ...

خودشم جاری هست پس ازنظر جاریش جز آدم حساب نمیشه ؟؟🫤🫤🫤

این چه حرفی بود آخه گفتی گلم 😜😙

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡