2733
2734
عنوان

حسی به بچم ندارم

238 بازدید | 29 پست

باردارم اما مثل مامان های دیگه حسی به بچم ندارم نمیدونم چرا ولی واقعا انقدر بقیه گفتن من بی احساس هستم و... همش توی دلم احساس میکنم هیچی حالیم نیست . مثلا الان مادرم رو می بینم همش از من و زندگیم رضایت قلبی نداره خانواده همسرم میگن تو خیلی کوچولویی انگار کسی من رو به عنوان یک زن بالغ قبول نداره . میترسم بچه خودمم ازم راضی نباشه

از یه روانشناس شنیدم عادیه حست.هنوز خو نگرفتی با شرایط جدید

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چندسالته مگه عزیزم؟

انقدر به دیگران فکر نکن،خدا بهت هدیه داده که تو بتونی اون و به بهترین شکل بزرگ‌کنی مشکلاتی که مادرت داشته سر توجبران کنی سر بچت و به بقیه هم بفهمونی اگه سنم کمه میتونم مادر لایقی باشم،اینا امتحانای خداست دخترخوب قوی باش محکم با عشق به بچت محبت کن کتابای کودکان بخون قرآن زیاد بخون 

نه بابا بعد که اومد بیرون چنان حسی پیدا میکنی وصف نشدنی من تا قبل تکون خوردن بچم اصن حس خاصی نداشتم ...

جدی؟ خدا خیرت بده انقدر بقیه میگن تو کلا یخ و نچسبی بچه ت هم باهات کیف نمیکنه میترسیدم که مادر خشکی باشم که حسی ندارم

چندسالته مگه عزیزم؟ انقدر به دیگران فکر نکن،خدا بهت هدیه داده که تو بتونی اون و به بهترین شکل بزرگ‌ ...

مممنونم از آرامش خوبی که بهم دادی عزیزم  قرآن هرروز میخونم ولی ناخود آگاه گریه م می گیره حتی گاهی میگم خدایا من لایق مادری هستم آخه