2737
2739

تو سرماخوردگی فقط ۱ زوز گلوم درد میگرفت نهایت دو روز.الان همش درد گلو دارم تقریبا ۳ روزه😭😭😭

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

من و مامان و خواهرم گرفتیم و الان یک هفته اس گلودرد و تب و بدن درد و ابریزش داریم😑

یه جا نوشته بود: «‏من برای اطرافیانم کسی بودم که خودم دلم می‌خواست داشته باشم و هیچوقت نداشتم...!»و من با تموم وجودم حسش کردم :)
من و مامان و خواهرم گرفتیم و الان یک هفته اس گلودرد و تب و بدن درد و ابریزش داریم😑

یا علی...

گوش درد چی؟

سرماخوردگی عادی چن روز گلو درد میگرفتی؟

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یا علی... گوش درد چی؟ سرماخوردگی عادی چن روز گلو درد میگرفتی؟

نهایت ۲ روزه خوب میشدیم و بعدش فقط آبریزش داشتیم

ن گوش درد نداریم 

یه جا نوشته بود: «‏من برای اطرافیانم کسی بودم که خودم دلم می‌خواست داشته باشم و هیچوقت نداشتم...!»و من با تموم وجودم حسش کردم :)
بخوای زود خوب بشی بادکش بنداز سرم بزن داخلش آمپول سفازولین و ویتامین سی و بتامتازون

دکتر آمپول بتامتازون داد نزدم سیستم ایمنیو ضعیف میکنه.

قرص سفکسیم و قطره گوش سفالکسین/دگزامتازون داد ک هردورو استفاده کردم از دیشب فرقی نکردم ولی

نهایت ۲ روزه خوب میشدیم و بعدش فقط آبریزش داشتیم ن گوش درد نداریم 

حالا چیکار میکنید داروی خاصی میخورید؟

من خسته شدم از گلو درد و گوش درد دکترم رفتم فرق خاصی نکردم 

2740
حالا چیکار میکنید داروی خاصی میخورید؟ من خسته شدم از گلو درد و گوش درد دکترم رفتم فرق خاصی نکردم&nb ...

مامان و خواهرم به خاطر شرایطی که دارن و شیمی درمانی میشن فقط قرص های ساده مثل استامینوفن و نئوتادین میخورن ولی خودم کلد استاپ و آموکسی سیلین میخورم 

بادکش بنداز گلم. چرا سرم نزدی؟

نداد دکتره

کجامو بادکش کنم؟ گوش راستم درد میکنه

نداد دکتره کجامو بادکش کنم؟ گوش راستم درد میکنه

عزیزم پشت تون کتف و شونه و پشت ریه هاتون و پشت گردنتون بندازین هم واسه گوش و گلوتون خوبه. کسی رو داری گلم برات بندازه؟

سلامتی و خوشبختی دخترم
عزیزم پشت تون کتف و شونه و پشت ریه هاتون و پشت گردنتون بندازین هم واسه گوش و گلوتون خوبه. کسی رو دار ...

نه ندارم.😭 خستمه خیلی

در و همسایه کسی بلد نیست گلم؟

نه باید برم دکتر سنتی اینا

نه باید برم دکتر سنتی اینا

نداشته باشی برو خیلی خوبه. میتونی از لیوان و پمپ دستی هاش از لوازم پزشکی بگیری خونه یکی بندازه برات راحته بعدا هم استفاده کنی

سلامتی و خوشبختی دخترم