2752
2734
عنوان

کامنتی که زیر یه پست گذاشته و جنگی که تو فامیل به پاشد

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 52 پست

پدرشوهر مادر شوهرت در قید حیاتن برادر شوهرت چجوری تونسته بفروشدش ای کاش وقتی باخبر شدی وحقتو‌ندادن  قانونی اقدام میکردین  مواظب دخترت هم باش به هرحال بعضیا کینه بگیرن 

چطوری اگه مهریه بود تونسته بفروشهذ..نمیشه که مگه سند نداری

مهریه من تو سند ازدواجم نوشته شده یک دانگ از منزل مسکونی پدر شوهرم متعهد شده به بنده بده منم تا زنده بودن شعور به خرج دادم نگرفتم حالا که فوت شدن گفتم که قیامت کردن به نظرم برای بی شعورا شعور نباید خرج کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهریه من تو سند ازدواجم نوشته شده یک دانگ از منزل مسکونی پدر شوهرم متعهد شده به بنده بده منم تا زنده ...

ای کاش قبل از این مسایل میرفتین دنبال انحصار ورثه و حقو حقوق خودتون الان باید کلی دوندگی بکنید تا اونموقع هم ارزش سهمتون ممکنه خیلی بیاد پایین 

پدرشوهر مادر شوهرت در قید حیاتن برادر شوهرت چجوری تونسته بفروشدش ای کاش وقتی باخبر شدی وحقتو‌ندادن&n ...

این برادرشوهرم خیلی نقشه کشه با زنش و‌مادرزن پدر زنش فتنه های به پا میکنن ماله همه رو‌بالا میکشن این برادر شوهرم چند سال پیش به باباش میگه برای اینکه این یک دلنگ و ندیدم به فلانی بیا به نام من بزن تا چیزی به نام تو نباشه که فلانی ازش مهر بخواد پدرشوهر منم همینکار رو کزده این شد که گفت خونه رو میفروشم سهمتونو میدم ما داشتیم بنایی میکردیم ۳۱۰میلیون به ماداد گفت سهمتونو دادم در صورتی سهم ما یک میلیارد و دویست میلیون بود چون به نام اون بود ما نمیتونستیم کاری بکنیم ولی مهریه ام میتونم بگیرم

2706