2737
2734
معنی  قشنگی چشات به کنار میشه بگی من قشنگی صداتو کجای دلم بزارم :) رو میشه بگی؟

قشنگی تیلت و یبال قشنگی صیاته کورن دلم بنم 😂😂😂

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
اها ی کافع خوب ک باکلاس بهم معرفی کن😂😂 خوب پیدات کردم من بعد ازت سوال میپرسم ،😂😂

والا من هیچ کافه ایی تا حالا نرفتم😂

اگر سوال دیگه ای بود مشتاق جواب دادن هستم

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگی تیلت و کنار تو بگو مو قشنگی صداته کوچن دلم بنم 😊

فقط بعدش میشه بگی مردای لر یاسوج چه زنی رو میپسندن و چه خصوصیاتی دارند؟ خوبیاشون چیه و بدیاشون چیه؟؟ واینکه یه باربهش گفتم موهامو میخوام بزنم گفت نزن موهاتو بلند قشنگتره. آخه موهام تا نزدیک با سنم هست و اذیت میشم موقع حموم کردن و شونه کردن 

والا من هیچ کافه ایی تا حالا نرفتم😂 اگر سوال دیگه ای بود مشتاق جواب دادن هستم

😂😂😂😂😂هیچی همی جایل خوبو خواسم بدونم دراینده ایام هموچو زندگی ایکنم نامزدم حونش یاسوجه 

ارایشگاه خوبم نونی

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
2728
فقط بعدش میشه بگی مردای لر یاسوج چه زنی رو میپسندن و چه خصوصیاتی دارند؟ خوبیاشون چیه و بدیاشون چیه؟؟ ...

ببین بستگی به طایفه داره هر طایفه عقاید و رسم رسومات خودشو داره و همچنین معیار های رفتاری 

آره مردای لر به شدت عاشق موی بلند هستن اکثرشون خودتون اهل کجایید؟

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
فقط بعدش میشه بگی مردای لر یاسوج چه زنی رو میپسندن و چه خصوصیاتی دارند؟ خوبیاشون چیه و بدیاشون چیه؟؟ ...

خیلی از مردا موی بلند دوسددارن 😂

2740
من مال جنوب هستم. 

خوشبختم