2737
2734

یکی از اقوام زنگ زده میگه عکس صفحه اول شناسنامه ات بگیر بفرست دختر خالم تو هلال احمر میخاد سرشماری کنه 😕یعنی چی 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسم مادر رو خوند 🤣🤣🤣 خداییش قدیما به چیا فکر میکردیم که کسی اسم مادرم رو ندونه ...🤣🤣🤣😅

ب اسم مادر میشه دعا گرفت من اعتقاد ندارم ولی اینو شنیدم

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍

صفحه اول شناسنامه مون معمولا خیلی جاها هست. اداره ها همش میخوانش. ولی فکر نکنم سوء استفاده خاصی بشه باهاش کرد.

مگر دونستن کدملی. با کدملی میشه بعضی اطلاعات طرفو چک کرد.

مثلا یکی از آشناهام پلیسه. میگه اگه کدملی کسی رو داشته باشیم میتونیم بزنیم سیستم کل سابقشو بریزه رو دایره. شاید جاههای دیگه هم بشه کارهای اینطوری کرد.

2740
اره  اسم مادر و خود فرزند

پوووف چی میرسه بهشون دعا میدن😕من از چ نظر میگم اعتقاد ندارم ما یکی دعا داده بود مارو الان زنش میگن مریضی لاعلاج گرفته 

با بنده خدا الکی دربیفنی خدا میاد جلو ب جا بندش😏

پوووف چی میرسه بهشون دعا میدن😕من از چ نظر میگم اعتقاد ندارم ما یکی دعا داده بود مارو الان زنش میگن ...

اوهم موافقم 👍🏻

تا حد توان سعی میکنم در خدمتتون باشم و کمک کنم البته  تا حد توان
چه استفاده ای  آخه فامیل نزدیکه چی بگم ناراحت نشن🤕

بگو میفرستم بعد از چندقیقه بگو هرچی میگردم نیست پیدا شد عکسش میفرستم و یه جا هم بزارش که کسی نتونه برداره  بزار یه چند روز یه هفته بگذره اگر باز گفت که بدون مشکوکه  اگر بیخیال شد و نگفت بدون راسته

اینا که اسم من و مامانم میدونن

پس هیچی دیگ با کدملیتم میتونن کاری کنن فک کنم نمیدونم اینو 😅

چن ماه پیش مامانم تعرسف میکرد میگ فیش حقوقیم دست یکی از همکارا افتاد گفت تو چرا قسط داری مامانم گفت من ندارم بعد گفت چرا اینا بعد رفته بانک فهمیده ی همکار دیگش با فبش حقوقی مامانم رفتخ بر خودش وام گرفته مامانم قسطارو میداده😂😂😂😂😂😂