2737
2734
عنوان

لجبازی نامزدم

102 بازدید | 14 پست

دو سه ماهه عقد کردیم. الان گیر داده باااااید شهریور عروسی کنیم.... هرچقدرم بهش میگم من نه جهازم آمادس نه از لحاظ روحی آمادم قبول نمیکنه‌‌. انگار از پشت کوه اومده مگه میشه به زور عروسی کرد وقتی من آماده نیستم😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برعکس شما من عجله دارم🤣شوهرم میگه عجله نکن تا همه چی ب بهترین شکل پیش بره

بهش میگم حداقل یه ماه فرصت بده من بتونم با خیال راحت خونمو بچینیم....آخه مثلا ۱۵ شهریور با ۵ مهر چقدر فرق داره؟ میگه نه نمیشه...رسما اعصابمو خراب کردن دیگه

2740
بهش میگم حداقل یه ماه فرصت بده من بتونم با خیال راحت خونمو بچینیم....آخه مثلا ۱۵ شهریور با ۵ مهر چقد ...

عروسیو باید هردو طرف باهم مشخص کنن روزشو ینی سرخود میخاد تصمیم بگیره 🤔

🥲من خودم خیلی دلم میخاد سریع بریم خونه خودمون اما پولش نیست متاسفانه

حق داره خب دوران عقد یه دوران بلاتکلیفیه دو سه ماه عقد کردید شهریورم ۵ ماه دیگس خوبه دیگه واسه جهازم ...

لجبازی کردنش خیلی ناراحتم میکنه. خونشون فعلا مستاجر نشسته اون مرداد خونه رو تخلیه میکنه. بهم قبل عقد گفته توی خونه رو تعمیر میکنیم مثل رنگ و پارکت و فلان... حالا حساب کن از مرداد تا شهریور اونجا بنا کار کنه من اونجا رو تمیز کنم وسایلم رو بچینم

خیلی ناراحت میشم اینجوری میکنه ولی اصلا بهش مهم نیست

یا مثلا ما رسم داریم ۴ یا ۵ قلم وسایل رو طرف پسر میگیره. رفتن خودشون گرفتن بدون اینکه ازم حتی بپرسن چه رنگی میخوای؟؟ یهو دیدم گرفتن گذاشتن کنار به منم نگفتن

قبلا اینجوری نبود هر روز بدتر میشه