2733
2739
عنوان

دوست پسر خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 60 پست
بی کلاسی نیست عزیزم نیاز عاطفی و نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن تو وجود هر ادم نرمالی هست منتها ...

منظور منم همونه 

ولی خب در مجموع به دوست پسر اعتقادی ندارم اخه بعضیا با انتخاب اشتباه کل عمرشونا هدر میدن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه چیزا مگه ادم دوست پسر برمیگزینه که از لحاظ مالی تامینش کنه که رفیقت گفته سودی برات نداره؟  د ...

شما احتمالا سنتون زیر ۲۰ هست که همچین تفکری دارید وگرنه تو رابطه جدی وظیفه پسره خرج کنه

2728
نمیدونم چجوری بگم روم نمیشه

عزیزم اون خودش باید بفهمه که نمیفهمه زودتر تموم کن اون رابطه رو من خودم ۳ سال با همچین آدمی تو رابطه بودم تهش هیچی نشد تمام الکی فقط ارزش خودمو اوردم پایین چون وظیفه پسر یا مرد اینه که خرج کنه خودتو دست کم نگیر

قبول دارم حرفتونو

ببخشید ولی برین بالا هرچی دوست داشتنه من خودم دختری بودم که با همه نداریای اون پسر کنار اومدم و میگفتم اشکال  ولی تهش قدر ندونست الان حرف ال رو پول میزنه پسری که پول نداره رو مامانش دوست داره فقط

2738
چه چیزا مگه ادم دوست پسر برمیگزینه که از لحاظ مالی تامینش کنه که رفیقت گفته سودی برات نداره؟  د ...

من نمیگم باید بزنه که میگم برا تولدمم توقع نداشتم کادو بخره ولی حداقل ی شاخه گل میگرفت دوست داشتن ب حرف نیس ب عمل کرذه

پسری ام ک بشدت مودیه و کمبود محبت داره خوب نیست؟

اصلا آدم مودی دیدی فرار کن، پیرت میکنه و همش بلاتکلیفی

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.