2733
2739
عنوان

معلم ها باید واسه کادو مدیر پول بدن 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 56 پست

اون باید به شما کادو بده اون که زحمت تدریس نمیکشه 😂😂

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به همکارت بگو اون برای ما باید کادو بخره. روز معلمه نه مدیر بعد بزن زیر خنده والله

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
فقط معلمین ابتدایی براشون کادو میارن، راهنماییو و دبیرستان نه.

از وقتی باب شده نماینده ها پول جمع کنن برای معلما دیگه چیزی به معلم ابتدایی هم نمی‌رسه 

پارسال کلاس من ۴۰ نفره نفری ۵۰ داده بودن که شد دو میلیون ولی برا من یک پتو ۶۰۰ تومنی آوردن بقیه رو نماینده بالا کشید 

برای بقیه معلما هم همینه 

2728

نه الزامی نیست 

مثلا یه بار مدیر شوهرم میخواست بازنشسته بشه پول گذاشتن رو هم کادو براش خریدن

یا یکی همکارا خودمون تو اداره مون میخواست بازنشسته بشه همه پول گذاشتیم کادو براش خریدیم

اما روز معلم نه ... اصلا مدیر که معلم نیست؟😅😅

این حرفا چیه .من خودم مدیرم هیچوقت توقع ندارم کسی برام چیزی بیاره دلیل هم نداره. همون چیزی که برای معلما می گیرم برای خودم هم می گیرم .مگه مدرسه نماینده معلمان نداره باید همه با هم به توافق برسید هدیه ای که به زور بخوان بگیرن چه ارزشی برای مدیر داره 

مث مادر یکی از دانش اموزا اومده میگه بیاین پول بذاریم رو هم یه چیز بخریم برا معلم نصف کلاس از معلم راضی نیستن😒 خانم رفته گروه جدا زده منم لفت دادم 🤣 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2740
اره رسمی

پس چرا حقوقت اینقدر کمه؟ من دوستم سال اول 9 تومن میگرفت. الان سال 4 هست و بیشتر شده.

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
ما آخرش نفهمیدیدم حقوق شما معلما چقدره؟ الان که حداقل حقوق معلما ده به بالاست

ما خودمونم نفهمیدیم هردفعه چیو ازمون کم میکنن

در تاریخ ۱۵/۵/۱۴۰۲بهترین اتفاقات زندگیم افتادامیدوارم که به هدفم برسم

من چند سال متوسطه درس دادم . روز معلم مدیر بهمون کادو میداد بعد ما با توجه به اون هدیه مبلغی رو هم نیزاستیم واسشون کادو میخریدیم .

اگر دبستان هستین روز معلم به مدیر کادو بدین چون والدین به شما کادو میدن ، مدیر هم خرید لطفشه .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
ما خودمونم نفهمیدیم هردفعه چیو ازمون کم میکنن

نه خدایی. آخه من دورو برم 4 تا معلم هست. همه حقوقشون بالای ده دوازده تومنه. برا شما چرا اینقدر کمه؟ وام اینا گرفتین؟