2737
2734

چهرش توصیف کنید؟چی تو‌ چهرش خاص و زیباش کرده؟فقط بنظر شما خوشگله یا بقیم همین نظر داشتن؟زیباییش خیره کننده و حیرت انگیز هم بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره یه نوجوون بود قدش بلند موهاش طلایی صورتش جوش نداشت سفید بود پوستش چشاشم عسلی بود خیلی جیگر بود قیافش اصلا هم آرایش نداشت چون همکلاسی چندین سال پیش من بود 

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
2731

الان خودشیفته های عزیز میریزن تاپیکت🤭

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍
الان همه میان میگن خودم خودم

پوستت چطوره از اول اینجوری بودی یا رو‌چهرت. کار کردی بهترش کردی

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

چهرم اصلا عملی نیست لبو دماغو گونه و چونه و ...

ولی پوستم ب شدت داغون شده بخاطر همین مسئله کلی اعتماد ب نفسم اومده پایین

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2738

آره دیدم چشمای خوش حالت مژه های بلند بینی کوچیک لب های خوش فرم البته گودی زیر چشم هم نداشت

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

من قیافه نچرال خودمو دوست دارم

بانمک

هرچند هرکس قیافه ی و زیبایی خودشو داره

نچرال بودن خودم رو عرض میکنم

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است

بله جاریم

زیباییش جادوییه

همه میگن

چهل و پنج شیش سالشه بدون هیچ بوتاکس و کار دیگه ای سی ساله نشون میده

پوست فوق العاده سفت و صاف و شاداب

تومایه های الناز شاکردوست اما خییییلی زیباتر.شاکردوست لبو بینیش زشته..

چشمهای درشت و خوش حالت  مژه های بلند و زیبا

لباشو فک میکنی تزریق کرده

گونه برجسته

موهای لخت و پرررر

او در بر و ایام به کام است...
چهرم اصلا عملی نیست لبو دماغو گونه و چونه و ... ولی پوستم ب شدت داغون شده بخاطر همین مسئله کلی اعتم ...

من به خاطر کک و مک پوستم بدون کرم دوس ندارم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

الان همه میگن خودم😂بله مطمئنا خودتون خوشگل هستین ولی منظور اسی اطرافیانه.

من دوستم خیلی خوشگله بدونه عمل و آرایش موهاش لخت مشکی چشماش گربه ای درشت مشکی رنگ پوستش خیلی روشنه بهش میاد صورتش گرده بینی سربالا و کوچیک و لبشم لب بالاش یکم بزرگتره انگار سانترال کرده خیلی خوشگله

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂