2733
2734

الان دو هفته ست پیام میدم خواهش میکنم به نی نی یار حذف تاپیک همون روزهای زوج همون ساعت انگار نه انگار اصلا پاک نمیکنه مگه وظیفه ایشون حذف تاپیک نیست اینجا آیدیشو تگ کنید ببینیم ایشون دقیقا در چه حالیه اگه نمیتونه این وظیفه رو بده شخص دیگه

میگن تاپیک رو حذف نمیکنن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه با هم همدستن عزیز.حذف تاپیک خصوصی هم یه نخود سیاه بود که کاربران رو به اونجا حواله کنن  .

متاسفانه مثل قدیم‌ها نیستن و با اینهمه کسب در آمد ،دیگه چرا صرف وقت کنن برای کاربرا؟

ماهم بهتره آروم آروم این سایت رو بیخیال شیم  . 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چرا؟

نمیدونم شنیدم میگن چرا میزنین که بگین حذف بشه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
دیگه آنلاین نشیم تحریم کنیم این سایت حتما عوض میشن

نمیشه .تعداد بالاست و درصد اعتیاد نیز 😁

خودمون باید عاقل باشیم کم بیاییم و کم‌کم نیآییم .خصوصا کاربرهای قدیمی‌تر .

چون اسم سایت هم داره بد در می‌ره و حیف  عمر و شخصیت ماست 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740
واقعا مسخره ست

سلام پاک میکنن اگر خانوادگی و خصوصی باشه حتما پاک میکنن ولی باید سر همون روزهایی که گفتن لینک بدین و همون ساعتهایی که گفتن وگرنه هر ساعتی لینک بدین حذف نمیکنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
سلام پاک میکنن اگر خانوادگی و خصوصی باشه حتما پاک میکنن ولی باید سر همون روزهایی که گفتن لینک بدین و ...

باور کنید همون ساعت ها میدم همون روز زوج چندتا تاپیک هام خیلی خصوصیه باید پاک بشه