2737
2734
عنوان

شما بودید چکار میکردید؟(سقط)

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 92 پست
دارو هات چین؟ واینکه صبر کن اگر تو سونو جنین نقص داشت میتونی قانونا سقط کنی ولی ممکنه سالم باشه&nbs ...

من ام اس و تشنج فوکال و دوتا کیست مغزی دارم . کاربامازپین و اسپیرونولانکتون و سینومر و به همراه یکسری داروهای جانبی دیگه استفاده دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش نظر خودمم روی سقط هست اومدم اینجا تاپیک زدم که ته دلم قرص بشه . الان ۶ هفته هستم دکترم میگفت ه ...

اگه مشکلی برای جنین پیش نمیاد سقطش نکن

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 
2728

فقط با متخصص مشورت کن هیچکس دوست نداره ریسک کنه واین چیزا احساسی نیست 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
راستش نظر خودمم روی سقط هست اومدم اینجا تاپیک زدم که ته دلم قرص بشه . الان ۶ هفته هستم دکترم میگفت ه ...

بنظرم هر چی دکترت گفت انجام بده پس. ممکنه بارداری برای خودت ضرر داشته باشه دور از جون چه مادرانی منع بارداری داشتن و در بارداری یا پس زایمان اتفاق ناگوار افتاده 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2740
فقط با متخصص مشورت کن هیچکس دوست نداره ریسک کنه واین چیزا احساسی نیست 

متخصصی که همیشه پیشش میرم میگه سقط 

میگه نقص هایی که داروهات ایجاد میکنه توی سونوی ان تی مشخص نمیشه 

من ام اس و تشنج فوکال و دوتا کیست مغزی دارم . کاربامازپین و اسپیرونولانکتون و سینومر و به همراه یکسر ...

متاسفم . بارداری واقعا برات خطر داره جونت در خطره

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
متخصصی که همیشه پیشش میرم میگه سقط  میگه نقص هایی که داروهات ایجاد میکنه توی سونوی ان تی مشخص ...

پس دیگه حرفی نمیمونه

بدون تردید انجامش بده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
متخصصی که همیشه پیشش میرم میگه سقط  میگه نقص هایی که داروهات ایجاد میکنه توی سونوی ان تی مشخص ...

خب اگ دکتر میگ ک دل دل نداره اونم گناه داره اگ ی نقصی داشته باشه بی زبون البته انشاالله اگ نگه داشتی سالم صحیحو بغلش کنی 

میدونم مامان میشم   ولی خدا جونم زود بهم میده دلم میخواد امضام بشه مامان شدم میدونم میشه زود زود