2733
2739
کاشکی

شما دیگه ازدواج کردی من مجردم .من میتونم شغال باشم سیب سرخ نصیبم شه🤣 دور از جونم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی از این سیب سرخا دارم👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤

اره وضع منم همینه. نه شغالم نه چلاق. اتفاقا از نظر ظاهر و خانواده و اخلاق و درس وضعم مقبوله. خب حالا من پدرم ادم بسیار جدی و سختگیر بود همسرم خونگرم و مهربون.. شانسیه ..و اینکه پدرشوهر چطوری با مادرشوهر رفتار کرده. وقتی پدرش به مادرش گفته عزیزجان پسرشم یاد میگیره. اما من‌خودم روحیه سرد دارم

2731
میخان پز زیر پوستی بدن طرف اومده درد و دل کنه چقد چندش بازی اخه

اگه دقا کنی میبینی ک طرف نیومده درد و دل نظر پرسیده چند درصد اینطورین 

و حالا خداروشکر من تو تاپیکام مشکلی با شوهرم ندارم ولی همینقدر عشق و علاقه باشه طبیعیه گاهی دعوایی دلخوری باشه بالاخره هممون انسانیم

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
زن خوشگله؟

آره خوشگله ولی باور کن همش غر میزنه 

مثل بچه ها سردمه 

نمیخوام 

بریم 

نکن

هربارم مرده انگار با بچه حرف میزنه میبوسیدش میگفت باشه

واقعا حسرت خوردم 

البته اونم مشکلات خودش؟رو داره بیماره خانمه کورتون میخوره  یه بار جدا شده الانم بچه دار نمیشه

دور از جون ولی امیدوارم بخت خوب و خوش قسمتت شه مخصوصا از این لحاظ😃🥳

خدا از دهنت بشنوه. من مرد احساساتی و عاشق میپسندم😲

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740

ببین اگه بخوام تو دوستای خودمو دور و اطرافیام بگم حدوداً ۵۰ پنجاه مثلاً یه سریا اصلاً هیچ اهمیتی نمیدن یه عده هم خیلی اهمیت میدن مثلاً حتی تو صحبت کردنشونم مشخصه که چقدر خانمشونو دوست دارن احترام می‌ذارن ابراز محبت می‌کنن ولی خب من کلاً نسبت به همه جامعه که آمار ندارم بخوام بگم انقدر همه جا من نسبت به دور و اطرافیان خودم این کسایی که باهاشون ارتباط دارم می‌تونم بگم نصف نصفه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
اگه دقا کنی میبینی ک طرف نیومده درد و دل نظر پرسیده چند درصد اینطورین  و حالا خداروشکر من تو ت ...

من اشاره به شخص خاصی نکردم من دارم میگم تو اکثر تاپیکا همینه تا طرف میاد یکم از مشکلاتش میگه بجای اینکه بیان دلداری بدن پز زیرپوستی میدن بدتر دل طرفو که ازین چیزا محروم بوده بسوزونن اینکار واقعا چندش اوره 

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
تو تاپیکای منم بارها اینکار رو کردن، اون تاپیکا رو پاکیدم

حالا اومدن بهم اعتراض کردن😐حالا خوبه من اسم کسیو اشاره نکردما کاش بفهمن با این کارشون بدتر دل یه زن که از سمت شوهرش محبتی ندیده رو میسوزونن که البته همشم تظاهره

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن