2733
2734
عاشقشم من خیلی دوسش دارم هم اونو هم خواهرشوهرامو همیشه ام میگن 

عمه های منم به مامانم غُر میزنن و یاد میدم که باید به بابام فلان چیزو بگه فلان رفتارو بکنه بابام شکایت کنه بهشون حق رو به مامانم میدن 

با زن عموهامم همینجورن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منکه فقط توی رختخواب خاک برسر 

تا میبینه یکم تو خونه لختم یا لباس خاب میپوشم هزار قربون صدقه میره برای نیاز خودش اح

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    
خب دلداری یعنی همه دور هم چس ناله کنیم؟ یه نفر بگه شوهر من خیلی خوب و آقاست رفتارهاش با من خیلی خوبه ...

من نگفتم بگن بدبخت و بیچاره نه اینکه پز زیر پوستی بدن فقط باهاش حرف بزنن تا آروم بشه شما فک میکنید با این پز دادنا طرف حالش خوب میشه در صورتیکه کاملا اشتباهه بهترین راه مشاور است چون طرف تا دیدن میگه شوهرم محبتی نمیکنه سریع یه طومار مینویسند شوهرم فلانه چنانه اینا خب مشخصه قصدشون راهنمایی نیست عزبزم

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
2731
خب دلداری یعنی همه دور هم چس ناله کنیم؟ یه نفر بگه شوهر من خیلی خوب و آقاست رفتارهاش با من خیلی خوبه ...

حالا کاری به این تاپیک ندارم ولی محیط نی نی سایت کلا اینجوریه اگه پا به پاشون چس ناله نکنی و حقیقت زندگیتو بگی حمله میکنن بهتو فحشت میدن و گارد میگیرن 

اگه وضع مالیت خوبه روانکاو ماهر میتونه درمانت کنه

من مامانم خودش روانشناسه  و از طحواره هامو همه چی خبر دارم روانشناسم دارم ولی ببین حس میکنم خیلی زخمم عمیقه ....نمیدونی چه عذابیه فک کن داری رلت رو میبوسی بابات بیاد جلو چشمت...نمیمیری همون لحظه؟

شوهر منکه فقط توی رختخواب خاک برسر  تا میبینه یکم تو خونه لختم یا لباس خاب میپوشم هزار قربون ص ...

اه چقد بد🤦🏻منم همش میترسم همسر آینده اینطوری باشه خب میتونی باهاش حرف بزنی

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
عزیزم منم جنگ و دعوا داشتن...وسواس جنسی خیلی شرم اوره عزیزم....خواب رابطه با محارم و زنا با همجنس خو ...

کمبود محبت هم بهتر از اینا نیست. 

من واقعا داغون شدم هم از لحاظ درسی هم روحی روانی هر روز روانپزشک بودم. نمیتونستم درست درس بخونم بعد به خاطر همین مثلا میدیدم یه پسر داره چقد خوب حرف میزنه فک میکردم وای یا خدا چقد کار بزرگی کرده که به خاطر همینم آسیب دیدم. یعنی خونه ی ما همیشه فحش بود فقط یه بار وقتی ۱۰ سالم بود بعد صبحونه بابام گونه ی مامانمو بوس کرد یعنی اصلا باورت نمیشه چقد تا چند روز خوشحال بودم فک میکردم دعوا هاشون تموم شده.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
شوهر من اصلا بوس و بغل اینارو دوست نداره اگر یه وقتایی تا بیام طرفش میگم آخ برم کجا آخ چی پامیشه فرا ...

الان اکثر آقایون واقعا فکرشون درگیر مشکلات اقتصادیه بعدشم مگه تو چندتا از خونه هایی که ماها و شوهرامون توش بزرگ شدیم محبت زن و شوهر رو یاددادن بهمون.تاجایی که من می‌دونم محبتشون فقط تو خلوتشون بود جلوی بچه هاشون فقط معمولی حتی اسم همدیگرو نمی‌آوردن شوهر زنشو منزل یا مادربچه ها صدا می‌کنه زن هم یه چیز دیگه این فقط احترامه محبت آموزش ندادن.کی پدرهای ما جلوی ما دست مامان هامونو بوسیدن یا ازش تعریف کردن که پسرهاشون یاد بگیرن هیچوقت.پس بهشون خرده نگیرید چون تربیت نسل ما اینجوری بوده

اه چقد بد🤦🏻منم همش میترسم همسر آینده اینطوری باشه خب میتونی باهاش حرف بزنی

ده بار گفتم میگه همینم 

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    

بعضی مردا خودشون پیش قدم نمیشن مثل شوهر من.همیشه من میرم سمتش وقتی میرم بغلش میکنم اونم خوبه. یه وقتایی جلوی خودمو گرفتم که نرم  ببینم چیکار می‌کنه. اون زمانا طوری رفتار می‌کنه که انگار من توی خونه نیستم. اینم می‌دونم از روی بی علاقگی نیست ولی خب درست بشو هم نیست.

شوهر منکه فقط توی رختخواب خاک برسر  تا میبینه یکم تو خونه لختم یا لباس خاب میپوشم هزار قربون ص ...

لباس باز بپوشم دعوام میکنه

همش میاد زوری لباس تنم میکنه و بقچه پیچم میکنه

انگار نینی کوچولوام

بچه ها تو بینتون کیا بودن که مثلا سوتین مامانشونو باباشون میبست جلوشون؟ چ فکری کردید با خودتون؟

مامان و بابام همیشه خدا از هم دور بودن. ولی مادر شوهرم این مسائل براش عادی بود. سوتین و نوار بهداشتیش همیشه وسط خونه بود. از مسائل جنسی راحت با بچه هاش حرف میزد. الان خدا رو شکر پسراش خیلی به زنهاشون و زنانگی اونا توجه میکنند. چون مادرشون همون اول تفاوت ها و ظرافت های دخترها رو نشون میداد. بنظرم روی روابط بچه هاش تاثیر مثبت داشت

2706