2737
2734

بخدا خیلی دوسش دارم همش هم بهش ابراز میکنم میدونم اونم دوسم داره ولی رفتاراش اذیتم میکنه من خیلی احساساتیم دست خودمم نیست 

همش اشکمو در میاره با حرفاش و رفتاراش وقتی باهاش حرف میزنم اصلا بهم گوش نمیده اگه باهاش یه شوخی کوچیک کردم انقدر بهم حرف میزنه تا اشکو در بیاره همش پسم میزنه و سرکوفت میده من خیلی سعی میکنم نه پدرمو نه مادرمو ناراحت نکنم خیییلی هم دوسشون دارم  ولی بعضی وقتا خودشون باعث میشن خیلی دوسشون دارم  من توی سن ۱۵،۱۶ چند باری با حرفام ناراحتشون کردم و هنوز که هنوزه یادم میفته از شرمندگی گریم میگره با اینکه اونا هم بیشتر مقصر بودن 

تو رو خدا اگه مادری و اینو می خونی میدونم که حاضری  جونتم برا بچت بدی ولی بدون که رفتار و حرف زدنت خیلی تو روحیه و اینده بچت تاثیر میزاره 

من خودم هر موقع بعد از چند وقت پدرم از سر کار میاد کابوس دعوا های بچگیم رو میبینم 

یه بار دفتر خاطرات مادرم رو خوندم از بچگی خیلی تو زندگیش سختی کشیده خیلی دوسشم دارم دلم نمی خواد هیچ وقت نا امیدش کنم 

حرفات درسته تک تک رفتارای پدر و مادرا روی روحیه و شخصیت بچه ها اثرگذارن. فقط اینجوری به خودت بگو که اونا قصد آزار یا ناراحت کردنتو ندارن. اونا فقط پدر و مادر نا آگاهی هستن که نمیدونن با این رفتاراشون بهت آسیب میزنن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘