2733
2734
عنوان

عمل بینیی لطفا بیاید

39 بازدید | 6 پست

من بینیم نیاز به عمل داره

از جلو یکم پهنه یکمم قوز داره

ولی دوتا مشکل هست

اول هزینه ی عمل  که واقعا حس میکنم خیلی گرون و بیخوده

دوم که خیلییی مهمه اینکه من از تعییر خیلی میترسم و زود پشیمون میشم. دوسال پیش موهامو رنگ کردم اینقدر گریه کردم تا دوباره رنگ قبلی موهامو زدم. 

میترسم قیافه ی جدیدمو دوست نداشته باشم و پشیمون شم ازش

به نظرتون به جای عمل بینی،

فیلر؟ یا نخ؟ چیزی که مثل عمل اینقدر دائمی نباشه

تو مانند رگه‌های نور که از بین درختان می‌تابند، کافی و زیبایی...نه آنقدر تاریک نه آنقدر سوزان* مشکل من: نه میتوانم دنیا را آن طور که هست بپذیرم و نه میتوانم دنیا را عوض کنم...**هرچیزی که بیشتر توی دنیا راجع بهش صحبت میشه، کمتر وجود داره**🖤💫🪐
جاست عمل

خیلی میترسم ازش به شدت ریسکیه

همش میگم نکنه خوشم نیاد نکنه پشیمون شم

تو مانند رگه‌های نور که از بین درختان می‌تابند، کافی و زیبایی...نه آنقدر تاریک نه آنقدر سوزان* مشکل من: نه میتوانم دنیا را آن طور که هست بپذیرم و نه میتوانم دنیا را عوض کنم...**هرچیزی که بیشتر توی دنیا راجع بهش صحبت میشه، کمتر وجود داره**🖤💫🪐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نههه خیلی عوارضش بدتره فیلر یا نخ یا عمل کن یا همون چهره خودتو بپذیر وگرنه نمی ارزه به عوارضش

عه چه عوارضی؟

راجع به انزیم شنیدم خیلی بده ولی فیلرو نمیدونم

عه چه عوارضی؟ راجع به انزیم شنیدم خیلی بده ولی فیلرو نمیدونم

احتمال کوری داره پرصدش کم هس ولی به هرحال احتمال داره یکیم دیدم بینیش کامل نکروز شده بود چون جنس فیلرش خوب نبود 

احتمال کوری داره پرصدش کم هس ولی به هرحال احتمال داره یکیم دیدم بینیش کامل نکروز شده بود چون جنس فیل ...

قلبمم پس من چیکار کنم اخهه :(

از عمل بینیم میترسم واقعا