2737
2734

یه هفته‌ دیگه کنکور دارم مامانم اصلا درک نداره همینطور یه بند حرف میزنه اتاق ندارم خونمون کوچیکه مال خودمون نیست مال پدربزرگم بابام فوبیا مستاجری داره ۱۹ سالمه هنوز دارم تو خونه ای زندگی میکنم که اتاق خواب نداره خیلی سختی زیادی تحمل کردم تا به امروز از وقتی که به دنیا اومدم بابام معتاد بود تا حدود ۹ سالگیم که ترک کرد اون موقع ها به نون شب هم محتاج بودیم بعدش که ترک کرد اوضاع بهترشد اما مامانم یکم مشکل روحی روانی پیدا کرد گذشت وگذشت تا الان که من موندم پشت کنکور و قراره امسال کنکور بدم از اینجا به بعد دیگه نمیدونم چی خدا برام مقدر کرده اما خیلی به آینده امیدوارم برام دعاکنید که زندگیم درست بشه دوست دارم خودم مستقل زندگیم رو درست کنم...

برای اولین بار از زندگیم تعریف کردم چون دلم خیلی پر بود خواستم یکم آروم بشم❤️‍🩹

نمیشه بری کتابهونه؟

دختر داییم شرایط تو رو داشت خونشون اتاق خواب نداشت باباشم درست حسابی نبود ولی تو کتابخونه درس خوند هوشبری قبول شد الان کار و درآمد خوبی داره

هر چه از دوست رسد نیکوست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موفق باشی عزیزم 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
نمیشه بری کتابهونه؟ دختر داییم شرایط تو رو داشت خونشون اتاق خواب نداشت باباشم درست حسابی نبود ولی د ...

چند باری خواستم برم اما دیدم شرایط بدتر میشه چون رفت و آمد برام سخت بود و مشکلات دیگه که باعث شد نرم منم پارسال دعوت به مصاحبه ی هوشبری ارتش شدم اما هدفم نبود و اصلا مصاحبه نرفتم ولی با این شرایط داغون بازهم خوندم 

الهی موفق باشی و بهترین ها بشه سهم قلبت، ببین هرجور شده گوشه ی حیاط رو پشت بوم هرجوره پرتوان بخون و نتیجه این همه تلاشت قشنگه، به این فکر کن آینده تو خونه ی خودت ماشینی که دوست داری سفری که دوست داری بری😍هرچیز که عاشقشی و بخری، چقدر قشنگه😍پس تلاش کن، اگه خودت الان سختی متحمل شدی حداقل بچت این سختی هارو نداشته باشه، تو یه روزی موفق ترین میشی و با نگاهی به گذاشته فقط میگی الهی شکر که الان تو بهترین لحظه ام😍♥️ موفق باشی دختر قوی 

خدایا شکرت♥️
2740
استرس نداشته باش چون مثل یه ترمز جلو موفقیت هات رو میگیره  برا خودت هدف مشخص کن و تلاش کن بهش ...

استرس ندارم خیلی وقته هدفم رو مشخص کردم و اتفاقا مشاور هم دارم امید دارم که امسال برسم به خواستم ممنون از توصیه های خوبتون 

تورو خدا فقط شوهر نکن درستو بخون 

اتفاقا حالا حالا هاقصد ازدواج ندارم چون واقعا شرایطش نیست و تا یه آدمی که واقعا خوب باشه نیاد سراغم ازدواج نمیکنم حتی شده تا آخر عمرم چون تو خونه ی بابام سختی کشیدم دوست ندارم دیگه تکرار بشه و الویت اصلی زندگیم درس 

🤦‍♀️🤦‍♀️ خیلی سخته مواظب باش ب خاطر این مشکلات شوهر نکنی

ممنون که درکم کردی🥲 نه شوهر نمیکنم من میخوام با رسیدن به هدفم و از طریق درس خوندن زندگیم رو عوض کنم برام دعا کنید زندگیم درست بشه

الهی موفق باشی و بهترین ها بشه سهم قلبت، ببین هرجور شده گوشه ی حیاط رو پشت بوم هرجوره پرتوان بخون و ...

یه مدت تو راه پله درس میخوندم یکم هوا سرد شد دیگه نتونستم برم ممنون از دعای قشنگتون فکر کردن به همین چیزا باعث شده تا حالا بتونم دووم بیارم و پا پس نکشم