2737
2739
عنوان

پسرم ب شدت

536 بازدید | 42 پست

ب من وابستس جوری ک من باید ببرمش مدرسه دیروز باباش بردتش بعد من موقع برگشت رفتم دنبالش گفت ملمان من روی صف بودم تورودیدم ک بهم خندیدیو دست تکون دادی اون،شال مشکیتم پوشیده بودی

شبا ک میخاد بخابه التماس ک توپیشم بخاب موهات بوی خوبی میده دوسدارم سرتو بزاری کنارم 

دیگ دارم عصبی میشم نصف شب پامیشه میاد اتاق مارو زمین میخابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
باید باباش ارتباطشو باهاش قوی کنه ، باهم بدون شما پارک برن بستنی بخورن و بهشون خوش بگذره

محاله بدونه من بره بستنی بخوره بستنی میخرم براش باید اندازه نخود هم شده من بخورم

۷

پسره منم هفت سالشه و گاهی دلش میخواد به من بچسبه ..باید بزاری مستقل بشه و گرنه لوس بار میاد و ترسو براش توضیح بده بگه چون تو هفت ساله شدی یعنی داری کم کم بزرگ میشی ولی گاهی میبینی خیلی میترسه یا میخواد پسشت بخوابه کناره رخت خوابه خودش بااش بهوابونش بوس و بغلش کن وقتی خوابید برو سره جای خودت ..

اخعییی اون خیلی دوس داره طبیعه یکم تحمل کن چن سال بعد خب میشه بچس فعلا

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم