2737
2734

مادرم چون روستا هستن خیلی خسته میشه

دیروز بعداز کلی کار بیهوش میشه امروز باهاش حرف زدم میگه سرم سنگینه

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم

میگم ببا دکتر میگه تا شنبه نمیام

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما به دکتر ببر 

ممکنه چی باشه

2728
روستا درمانگاه یا مرکز بهداشت نداره ببرین فشارش را بگیرین 

نه متاسفانه

بهشون بگو اگه لازم شد و حس کردن حالشون بده  با اورژانس تماس بگیرن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
بهشون بگو اگه لازم شد و حس کردن حالشون بده  با اورژانس تماس بگیرن

میگه فقط سرم سنگینه

2740

خون رسانی به مغزش دچار اختلال شده 

حتما استراحت کنه. باید تقویتی هم مصرف کنه

احتمالا فشار خون هم دارند و نیاز به نوار قلبی دارند

ببرشون دکتر چکاب بشن

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
خون رسانی به مغزش دچار اختلال شده  حتما استراحت کنه. باید تقویتی هم مصرف کنه احتمالا فشار خون ...

قبل از ماه رمضان فشارشون ۱۵ بود تو ماه رمضان چون روزه بودن و رعایت کردن فشارشون میاد رو ۸

دیروزم بیهوش شدن امروزم میگن سنگینی سر دارن

نرفتین بیمارستان؟

نه

قبل از ماه رمضان فشارشون ۱۵ بود تو ماه رمضان چون روزه بودن و رعایت کردن فشارشون میاد رو ۸ دیروزم بی ...

عزیزم باید دکتر بررسی کنه و دارو بده

اضافه وزن ندارند؟ 

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله