2733
2734

من خواهرم ۳۳ سالشه 

تازه یه بچه ب دنیا اورده 

بعد مامانم که سالم نیس ۵۸ سالشه 

پارگی دیسک کمر و ارتروز شدید زانو داره

هر دفه ک میایم سر بزنیم خواهرم با مظلوم نمایی امروز فردا میکنع مارو یهو ۵ روز نگه میداره 

فاصلمون ۱۵ دقیقه س تو یه شهر نیستیم 

کلا منم دخترم داره ۲۲ سالم میشه معذبم 

اتاقم شوهرش میخوابه منم تا یذره شلوارم میره بالا مامانم میگ وای پات و بکش منم بدم میاد  

شما جای من باشی چیکار میکنی 

فک کن لباسم نمی‌بری هر دفه یا مجبوری حموم نری یا باز لباس کثیفتات و بپوشی 

خیلی اذیت میکنه 

میگ تو نمیزاری مامانم پیشم بمونه کمکم کنه 

بچه دارم نمیتونم ب کارام برسم 

بچش ۴ ماهشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

شما اگه میتونی زودتر برگرد

میتونی یه سری لباس راحت و پوشیده بگیری واسه اونجا که میری 

اگر نه هم با خودت همیشه یکم وسایل شخصی و لباس ببر 

اگر رفتار خواهرت اینه شما خودتو بزن به در پررویی و راحت باش اونجا انگار خونه خودته 

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖

تو برگرد برو یا با خودت لباس ببر ...خواهرت حق داره دوس داره خانوادش پیشش بمونن بچه کوچیکم داره واقعا یه کمکی بهش هست

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚