2737
2734
عنوان

خدارو بابت چی شکر میکنی

65 بازدید | 4 پست

من خیلی مشکلات دارم درحدی ک یدونش کافیه ک ببرم و حتی خودمم بکشم ولی تصمیم گرقتم بجای مرور هرروز مشکلاتم جنبه مثبت زندگیمو ببینم و شاکر باشم بلکم انرژی گرفتم و رفتم برای ساخت مشکلاتم چون مشکلات کوچیک نمیشن وهرروز بزرگ میشن پس روحیه داشتن مهمه

💖خدایا شکرت ک سالمم و رو پای خودمم

💖خدایا شکرت ک انقدر باهوشم ک باهیچ درسی مشکل ندارم واز پس همه چی برمیام تو ورزش توی درس توی هرجایی ک شرکت کردم حرفی برای گفتن داشتم

💖خدایا شکرت ک انقدر عاقلم ک حرف بقیه نمیتونه ناامیدم کنه وسریع بخودم میام

💖خدایا شکرت ک خدایی مث تو دارم و هرروز با نماز اروم میشم مرسی بابت وجودت

💖خدایا شکرت ک چهره واندام خوبی دارم

💖خدایا شکرت ک بهم کمک کردی اون اقا ک داشتم باهاش ازدواج میکردمو سریع فهمیدم چیه بارش وگرنه الان معلوم نبود چ بلایی سرم میومد

💖خدایا شکرت ک سنم ن اونقد زیاده ک نشه کاریش کرد و ن اونقد کم ک پر از نگرانی و پر از خامی و پر از ازمون وخطا باشم الان دقیقا میدونم کجام و شروع میکنم

💖خدایا شکرت بابت اب وتمیزی ک باعث میشه حمام کنیم و حالمون خوب بشه

خدایا شکرت بابت حضورت توی زندگیم

بابت خانواده ی مهربونم

بابت تن سالم و سقف بالای سر و خواب باارامشم

بابت اینکه همیشه سیر میشیم و نون روی سفرمون هست

بابت پارتنرم و عشقی که توی زندگیم جریان داره

شکرت بخاطر اینکه بهم فرصت زندگی دادی

خدایا شکرت بابت ادمای مهربونی که دیدم توی زندگیم و درسایی که از ادمای بد گرفتم

شکرت بابت اینکه گاهی بهم سختی دادی تا خودمو بهتر پیدا کنم

شکرت بابت امیدی که همیشه توی دلم میزاری 

شکرت بابت اینکه همیشه توی کارتم پول دارم حالا چه کم چه زیاد ولی خالی نمیشه

خیلی خیلی زیادن ولی خدایا شکرت بابت همه ی چیزایی که یارم میاد و یادم نمیاد ولی تو خودت یادت هست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا شکرت ک یکی از بندهات بخاطر همه خوبیایی ک تو بهش کردی شکرت میگه و تاپیک زده❤

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2731